Sanırım Silkroad Online oynayan kadar olmasada İddaa oynayan arkadaşlarda vardır içimizde.. Silkroad Online ile alakasız forumlarda olduğu gibi burada da Off Topic bölümünü biraz aradım ve böyle bir başlık mevcut olmadığını gördükten sonra bu başlığı açmak istedim. Bu başlığı açmam da ki neden oynanan maçlarla ilgili tahminlerde bulunup birbirimize yardımcı olmamızdır.Mesela bazılarımız İspanya liginin takipçisidir, bazılarımız almanya,italya,hollanda,türkiye vs. Bu sayede paylaşımlarımızla çeşitli kuponlar oluşturarak çoğumuzun zaman zaman yaptığı gibi maddi bir gelir elde edebiliriz..

Yani kısaca hafta sonu ve hafta içi kupon yapacağınız yada yapmayı düşündüğünüz maçları maçlar başlamadan buraya yazarsanız iddaa oynayanlar için faydalı bir paylaşım olur sanırım..

Not: Facebook,Twitter vs. gibi yerlerin haricinde direk forum'da böyle bir başlık varsa link verip silebilirsiniz.

O kadar laf ettik ilk kupon düşünceside benden olsun.. :)

502- Barcelona - Arsenal [ H 0 = 3.75 ]
503- S.Donetsk - Roma [ Ms 1 = 1.75 ]
522- Schalke 04 - Valencia [ 2-3 Gol = 1.70 ]
523- Tothenam - Milan [ İY 0 = 1.95 ]

Toplam Oran: 21.75

Edit: Eğer böyle bir başlık mevcut değil ve başlığın herhangi bir sakıncası yoksa sabitleyebilirseniz sevinirim :)
Edit oğlu Edit: Şimdi gördüm topiği o yüzden silinebilir..

Yukarı Alt