Server
Assos
Takımı
Besiktas
fatihy93 demiş ki:
beyler forumda fatihy93 profiline girin beni adam GameMaster yaptı.
SEnin başvururun aynısını kendime göre değiştirerek yapacam :) Bakalım sonuç ne olucak :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu açılıyor demek değil ki!? Sen bunu tercüme ettin mi? Ne diyor?
Gnçler, sizlere yeni haberlerim var. Oyunun %50'si tamamlandı. [Bu saate kadar. Daha bir bu kadar süre gerek.] Gri kalan kodlar, scriptler tamamlanmaya çalışılıyor. [En zor kısmı da scriptleri bitirmeleri]
Oyun açılınca 10 dg itemler ve EU da olacakmış. [En iyi tarafı]
Domain linkimiz, http://www.icysro.co.uk sakın unutma. Unutanlara yardım edilemeyecek. [Ne dediğini anlamadım]
Hoşçakalın
Kız ?!

Boşa sevinmeyin. Açılacağı kesin. Ama ne zaman bilinmez. Aynı istanbul depremi gibi. Bu gün de açılabilir; 6 yıl sonra da... Ne zaman açılacak kesin bir bilgi yok. Ümitlenmeyin bu kadar çabuk 8)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ve XianHun taratmış. O sonuçlara göre trojan var gibime geliyor. Ve böyle Osro, Ksro, OsurSO falan filan asla gelmem. [exept EcSRO 8)]

bence acılcak acılırsa acılmicak diyenler gelmesin o zaman
bide exp oranı filan ne olcak fatih kardes ?

Açılsın yemin ederim oynamıcam bu icysro yu kuran adam yalancının önde gideni..Vip de oynuyor IcySpiriT düzenbaz herif ya ^^ orda 24 saat kasıyor ne zaman bu oyunla ilgilnemiş bide bot a bırakıyor demeyin burda bot çalışıyor ama ne yaparsan yap pot basmıyor onun için auto pot kullanıyorsun böylece sadece oyun açık kalıcak sen şimdi bu oyun nasıl açılır dersin ?

Yukarı Alt