Journalist

Aileden
Kayıt
24 Aralık 2007
Mesajlar
13.138
Beğeniler
0
Şehir
Yaramaz avratların koynundayım.
- Resim Silinmiş.

Güvenilir chat programı ICQ yepyeni versiyonu ICQ 6 ile tekrar gündemde. Yepyeni arayüzü ve yeni özellikleri ile tekrar kendini kanıtlayan mesajlaşma programı görsel olarak kendini gerçekten yepyeni bir duruma getirmiş. Konuşma pencerelerinde sekme özelliği, Quick IM gibi hızlı mesaj gönderme konusunda gerçekten yepyeni özellikler ile donatılmış bu son versiyonda artık konuşmalarınızın geçmişini de daha rahat arşivliyeceksiniz.

ICQ 6 kullanıcılara yepyeni bir haberleşme deneyimi yaşatıyor ve tüm diğer haberleşme platformlarına göre kullanıcılara hızlı ve basit bir etkileşim yaratıyor. ICQ 6 içinde günümüzde kullanılan tüm dijital ve mobil haberleşme araçlarını barındırıyor ve bütün bu araçları tek bir mesajlaşma penceresinde görebiliyorsunuz. ICQ 6 gerçekten yepyeni bir arayüz ve tamamen tekrar dizayn edilmiş yapısıyla taze görüntüsü ve havasıyla sizlere çok güzel bir chat deneyimi yaşatıcak.
ICQ 6'nın içerdiği yenilik ve gelişmiş özellikler:


* Hızlı Anlık Mesajlaşma--Kullanıcılara mesaj penceresi açmadan arkadaşlarına hızlı bir şekilde mesaj gönderebilecekleri yeni hızlı anlık mesajlaşma özelliği.
* Gelen mesajlaş arasında basit gezinme ve kolay ulaşım.
* Sekmeli konuşmalar--Bütün aktif konuşmalarınızı artık tek bir pencere altında sekmeler halinde yönetebileceksiniz.
* Geçmiş--Mesaj, dosyalar ve aramalar geçmişi üzerinde yeni ve gelişmiş arama seçeneği.
* Arama yetenekleri-- Arkadaşlar, ICQ ve web üzerinde gelişmiş ve kullanımı kolay arama.
Yepyeni özelliklerin yanında, özellikle eğlence konusundada yeniliklere sahip ICQ 6, kullanışlı entegre arama ve chat saklama gibi yenilikleriylede dikkat çekiyor. ICQ artık kullanıcılar için nickname fonksiyonunada sahip. Kayıt olduktan sonra artık ICQ numaranız yanında bir nickname (rumuz) sahibide olabiliyorsunuz.Download
ICQ v6.5
Download


Download
Mynet ICQ 6 Türkçe
Download
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt