DTP....İÇİNE SİNDİRMEK

Satıldık Türkiyem ,uyuma... Kaçırılan Askerler Hakkında Bilgi !!!

1 - Ramazan Yüce / Dtp Mardin Gençlik Kolları
2 - İrfan Beyaz / Antep DTP Gençlik kolları başkanı
3 - Fuat Başoda / Konya - Cihanbeyli - DTP gençlik kolları
4 - İlhami Demir / Ağrı - Patnos DTP gençlik k.
5 - Halis Tan / Adana dtp genç.kol.
6 - Özhan Şabanoğlu / Hatay DTP genç.k.
7 - Mehmet Şenkul / Niğde - Çavuş / araştırılıyor
8 - Fatih Atakul / Denizli / araştırılıyor...

'Zekanın sınırı vardır, aptallığın sınırı yoktur.'Albert Einstein

Ben bu yaşananları içime sindiremedim? 8 Türk askerinin esir alınmasını zaten içime sindiremedim. Onları, esir alındıktan 15 gün sonra, üç DTPli vekilin gidip teslim almasını içime sindiremedim.Teslim alırken Türk askerinin dirsek teması hizaya girip DTPlilerle kameraların önünde öpüşmesini içime sindiremedim. Hele Türk askerinin 12 arkadaşını şehit eden PKK'nın kadın teröristleriyle güle oynaya vedalaşmasını hiç içime sindiremedim. Bütün bunlar olurken orada bir de Öcalan'ın resmi olmasını içime sindiremedim. Öcalan'a terörist diyemeyen üç DTPlinin " Teslim aldığımız yeri bilmiyoruz" deyip, buna inanmamızı beklemesini içime sindiremedim.Aptal yerine konmayı içime sindiremedim. Bu vekillerin maaşının benim vergimle ödenmesini içime sindiremedim. Orada "PKKlıları bulamıyoruz" diyen Irak hükümetinden bakanların olmasını içime sindiremedim. PKKlıların, DTPlilerin ve Iraklı bakanların orada bir kağıda imza atmasını, o kağıtta ne yazdığını kimsenin bilmemesini içime sindiremedim. Bu teslim alma şovunun PKK tarafından kare kare fotoğraflanıp gururla dünyaya servis edilmesini içime>>sindiremedim . Askerlerin nedense "Başbakanın ABD'ye ifade verme gezisi" öncesi verilmesini içime sindiremedim. ABD'ye hala stratejik ortak denilmesini içime sindiremedim.Erdoğan'ın her fırsatta Bush'un ayağına gitmesini içime sindiremedim.Hele hele askerlerin "alınması" değil de "verilmesini" hiç içime sindiremedim.Türk askerine "milli müdafaya hıyanet" davası açılmasını, onlardan birinin bile hain olabilme ihtimalinin varlığını içime sindiremedim."Askerlerin kurtulmasına sevinemedim" diyen bakan Mehmet Ali Şahin'e hak vermeyi içime sindiremedim.Bu rehin asker krizinden PKK'nın her anlamda karlı çıkmasını, Kandil Dağı'na gelen yabancı gazeteciler aracılığıyla resmen propaganda yapıp bir de sempati toplamasını içime sindiremedim.Türkiye Cumhuriyeti'nin bu kadar rezil olmasını içime sindiremedim.Bu kadar utanmayı içime sindiremedim.Ecevit'in birinci ölüm yıldönümünde onun en çok kullandığı laf olan "İçime sindiremedim"i kullanacak bu kadar çok şey olmasını da içime sindiremedim.Ben terörü sıfırdan alıp bu kadar hortlatan bu hükümeti içime sindiremedim.İçime sindiremedim! Soldan sağa: Celal Talabani, Abdullah Öcalan, Mehdi Zana ve Ahmet Türk...

217935untitled-3.jpg

DOSTUNU VE DÜŞMANINI BİLMEYENLERE ULAŞANA DEK.....

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
içime sindiremediğim ne biliyormusun neden oraya anında hava indirme yapıp askerler de dahil alayının kellelerini kesip canlı canlı yayına sunmadık harbiden delireceğim bu konu daha fazla yazmayayım fena laflar çıkacak ağzımdan Idea

ne deniLebiLirki bunLarın düşürüLmesi daha büyük bir kaosa yoL açar demokrasininin diğer bir anLamıda katLanabiLmektir kahvekeyfi

YuMi__YuMi

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
içime sindiremediğim ne biliyormusun neden oraya anında hava indirme yapıp askerler de dahil alayının kellelerini kesip canlı canlı yayına sunmadık harbiden delireceğim bu konu daha fazla yazmayayım fena laflar çıkacak ağzımdan Idea
aman abi sakin ol Bende Delircem ama sakin Ol Evil or Very Mad Evil or Very Mad

8 asker teslim edildigi an TV de son dakika haberi geçtigi an yazıklar olsun dedim.. Bunca milleti aptal yerine koymak nasıl bir mantıksa artık.. Kimin ne oldugu bilen biliyor açıkcası, O askerlerde 1 gram şeref olsaydı kendilerini öldürürlerdi de bu olaylara malzeme olmazdılar ama zaten şereften yoksunlar ''şeref'' kelimesini ağzımıza almamız hata..

Bu konu hakkında yazılacak şey cok... Ama burda extraloob un dediğibi yanlış yerlere cekielbilir.
Türkiyenin kaderi cizildi.Bunu bilin.Bazıları bunu biliyor.Sadace rolünü oynuyor.

Ama türkiye ne bahireler atlattı bunuda atlatır. Ama kader bizden yana değil bunuda unutmayın...

pfffffff

Aileden
Benim icime sindiremedigim bu adamlarin doydugu yere ihanet etmesi .
Birdiger konuda su :
bu teroristlerin hepsi pisman terorist olduklari icin ama ya beni birisi ispiyonlarda canim yanar diye birbirine acilamiyorlar ve kardeslerine kursun yagdiriyorlar ya...iste bunu hic sindiremiyorum

StarkDrache

Bilgiliyim
Öyle Yada Böyle Bizim Meclisimizde Aklına Geleni Söylüyorlar Biz Hayla SEyirciyiz ?
Adamlar Vanda Polisle Çatışıyor Biz Hayla Seyirciyiz !
Adamlar Kuzey Irak'daki Her Yere Sahipleniyor Biz Hayla Seyirciyiz
.........

ARkadaşlar Sizden Tek Ricam Biraz Daha Dikkatli Olalım !

Bayadır Bu Siteye girmiyordum Eskisinden Dha Süper Olmuş hmm

şerefsizler dagdakı terörerstlerden neden niçin daga cıktıgını bilmemek üzere bu serefsizlerin oyuna geliyor cahilliğin bedeli o.....ç apo pkk yı kökündne apoyu g.tünden

Birşey söylemeye lüzum yok ! Resim gayet açık ve net olarak herşeyi söylemiş...

Benim ülkemde terorist olarak hapisteki bir dangalak ile aynı kare içindeki ELELE görüntülenen başka bir dangalak MİLLETVEKİLİ olabiliyor...
İşte bunu da içimize sindirenler utansın. Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

JasonWalker demiş ki:
asacan bunun gibileri taksim meydanında bak bi daha yapıyolarmı.
Onlara ölmeyi bu kadar kolaylaştırmamak gerek.

Önce Van'dan alacaksın bunları,Edirne'ye kadar traktörün arkasında yavaş yavaş süründüreceksin.Etleri parça parça olacak ki bomba atıp şehit ettikleri kardeşlerimizin canı nasıl yanmış anlayacaklar.
Edirne'ye vardığında asacaksın ayaklarından,tuz basacaksın parçalanan etlerine, getireceksin 1 sürü dolusu keçiyi salacaksın üzerlerine.Keçiler,tekeler tuzları yalarken nasıl inleyecekler kaydedip yayınlayacaksın.Yaralı askerlerin inlemelerini anlayacaklar o zaman...

Sonra onları dağa gönderen ailelerini bulacaksın.Alın aha sizin iyi aile çocuklarınız.... Böyle yapacaksın ki, şehit ailelerinin çektiği acıları anlayacaklar.....

_A_R_E_S_ demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
asacan bunun gibileri taksim meydanında bak bi daha yapıyolarmı.
Onlara ölmeyi bu kadar kolaylaştırmamak gerek.

Önce Van'dan alacaksın bunları,Edirne'ye kadar traktörün arkasında yavaş yavaş süründüreceksin.Etleri parça parça olacak ki bomba atıp şehit ettikleri kardeşlerimizin canı nasıl yanmış anlayacaklar.
Edirne'ye vardığında asacaksın ayaklarından,tuz basacaksın parçalanan etlerine, getireceksin 1 sürü dolusu keçiyi salacaksın üzerlerine.Keçiler,tekeler tuzları yalarken nasıl inleyecekler kaydedip yayınlayacaksın.Yaralı askerlerin inlemelerini anlayacaklar o zaman...

Sonra onları dağa gönderen ailelerini bulacaksın.Alın aha sizin iyi aile çocuklarınız.... Böyle yapacaksın ki, şehit ailelerinin çektiği acıları anlayacaklar.....

Shocked Shocked Shocked biz Türk üz bunLarı yaparsak farkımız kaLmaz.. kahvekeyfi

Yukarı Alt