Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
hacım beni bilen biliyo siz rahat olun ben sadece beni yanlış anladınız ispatını yaptım iyi forumlar ßß

Bi cevap hakkımız vardır herhalde değil mi?

El Cevap :

1- Chardaki ben değil Abimdir. Solcu ve Kürt Milliyetçisidir. Tıpkı ERDİ denen it gibi o da sırf türk diye karşısındakinden nefret eder.

SEN SIRF KÜRT DİYE NEFRET ETMEYE HAK BULURSAN KENDİNDE, ONA DA BÖYLE BİR HAK TANIRSIN...

2- Botan ne oldugunu ilk günden bugüne belli etmiştir. Sizin gibi bi iki çapulcuya pabuç bırakacak halimiz de yok niyetimizde. Abim bayraga vatana küfür mü etmiş? He hadi o kötü etmiş. Biride çıksın sorsun ulan:

BİR OYUN İÇİN VATANINA BAYRAGINA KÜFÜR ETTİREN , BAYRAGINA VATANINA LAF GETİRTEN ADİ KÖPEKLERİN SUÇU YOKMU ULAN?

BÖYLE ADİ ŞEREFSİZLER OLDUKÇA O BAYRAK O VATAN DAHA ÇOK KÜFÜRLER YER ULAN...

( Ataturk_Eri = Ya da benim bildigimle ERDİ denen tasmalı köpek! ) ULAN SENİN ALLAH'A ETTİĞİN KÜFÜRLER'İN DE Bİ SS SİNİ ÇEKİP KOYSAYDIN BURAYA DA ATATÜRK'ÜN ALLAHINDAN DAHA ÖTEDE OLDUGUNU BİLSEYDİK! SİZİ ATATURK KURTARACAK DİİL Mİ ÖBÜR TARAFTA???

+++++++++++++++++++++++++++

Yerimiz yurdumuz belli. Senin dediğin , benim olmadıgını iddia ettiğin bu topraklara ben ayak basabiliyor ve sen oradan it gibi izleyebiliyorsan bu toprak senin değildir. TOPRAK UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR. GEL UGRUNDA ÖL SENİN VATANIN OLSUN. SEN ORADAN İT GİBİ ÖTTÜKÇE BURASI BENİM VATANIMDIR... SENİN GİBİLER ÇAKAL GİBİ HAVLARLAR ANCA UZAKTAN...

++++++++++++++++++

Adige_TR denen ADİ HERİF!!! Süleyman'a kendini 12 yaşında çocuk diye tanıtırsın. Konuşurken elin ayagın nereye gireceğini şaşar. Seninle de görülecek hesaplar elbet vardır. E birgün elbet verirsiniz hesabınızı...

++++++++++++++++++++++++++++

Lancelot charından edilen her küfür resimdeki kadar gerçek ama ben tarafından atılmamıştır. Abimi daha önce uyardım. Bayraga vatan a küfür etmek yok bu chardan dedim. Ama o da bi insan. ERDİ DENEN O.ç ( Olumsuz Çocuk ) "BÜTÜN KÜRTLERİN BEBESİNİ" sayarken , bir kürt'ün çıkıp bunu izleyeceğini düşünüyorsanız ya çok saf olmalısınız , ya çok aptal , ya da çok ırkçı. Lancelot'tan edilen ilk küfür değildir son olmayacaktır. Dahası da gelecektir. Bu erdi gibiler oldukça , en değerli varlıklarınıza küfür ettirilip buradan marifetmiş gibi size sunulacaktır. Küfürü eden kadar ettirenin de kabahatli oldugunu unutmamak için elinizi 2 dk vicdanınıza koyun.

"BÜTÜN KÜRTLERİN..." diye başlayan her küfürünüze bu şekil karşılık alacagınızdan zırnık şüpheniz olmasın...Her seferinde Charın şifresini veririm abime al içini dök derim. O da döker. Sizin gibilere mustehaktır...

DEVAM EDİN... DEVAM EDELİM...

DİNSİZİN HAKKINDAN İMANSIZ GELİR...

Selametle!...

Botan (LaNCeLoT)

uLaN ayıp bea .. Adige_Tr o kadar senle konuştuk yeter yapma dedik artık ne diyelim..

Bize dediğin Kelime Depremde kürtlerle aynı ekmeği paylaştık dedin..Yani sana göre Kürtler insan değilmi ?

Olm PKK'cı olsaydık inan sana sormadan dağa çıkardık..Ama biz PKK yanlısı olmadığızı söylediğimiz halde inatla Tüm kürtlere Küfür ettin ... Yani PKK değilsem bile bundan sonra PKK'cı olacam sizin yüzünüzden..
Üniversitede MHP'li arkadaşlarımız var. Bir gün dahi yanımızda kürtlere 1 lafı dokunmamış tam aksine tüm arkadaşları kürt-türk ( insanlar )
Amacınız ne artık ne yapmaya çalışıyorsunuz ? Tüm serveri bize düşman etsen ne eline gececek ?

Hadi düşman olsa ne yapacak 2 yıldır bu serverdeyiz kimseden bi icraat görmedik ? adam bi oyun için kalkıp gelecekse buraya başımız üstüne .. Gelsin derdine derman bulalım :)

Yani bu adam bu kadar küfür ediyorsa demek Kanına dokunmuşsunuzdur .. "Kürtleri sikeyim..Kürt gördün mü bi dürt ...." daha neler var .. Söylemediniz mi ? Bu adamın kanına dokunmuş yoksa ben bilirim böyle bişey yapmaz.

KOLAY GELSİN

Leth4L

Aslında Nasıl Başlıycağımı Bilmiyorum.. Ama ŞöyLe Anlatım Orda Konulan Ss Olayların En Son Halidir! AmedLee Yani Ben Orda Poyraz_'ı 50'den fazLa kestim Yerden Kaldırmadım.. Üstüne Üstün globaL Atarak GeliN.
Pwp'e İzLeyin AmedLee'i NasıL Eziyorum Diye GlobaL Atıyordu. Ve Millet GeLdiğinde Yine Milletin Gözünün Önünde Onlarca Kez Kestim Ama Ne Fayda:) Burun Burun Deildirki.. Sözde Arkadaş Video Çekmiş Artık Kendi ReziLLiğinin Videosunu.. Madem Video Çektin Buyur Onuda Youtubede Yayında ÇAKAL Herif..

Ulan 45 Kişiyle GeLdiniz Karşımıza Biz İse 7 Kişiydik 7 Kişiyden 2'si Buff'cu Geriye Kalan 5 Kişi Aralarında İse Sadece 2 Tane 80 LvL fuLL Farmed Vardı ! Ve Biz Sizi o ŞekiLde Yendik.. Sonra Dedinizki Biz Sizi Safe'e Kitledik Sizler Korkakça Oyun Oynadınız. İşte Bende Burda Çıldırıyorum Ulan Mallar Karşımızda 45 Kişi Ben Sizin gibi Mallmıyım Bir Anda İçine Dalim.. Akıllıca Oynadık Ve War'ı KAZANDIK! Siz İse Ona Kaçma Diyorsunuz.. Sorun bakaLım Burdakilerine O Kaçmakmı Yoksa Taktikmi? War Hakkındada Şunuda Demek İstiyorum Bu Sefer Biz 45 Kişi Olalım Sizler İse 7 Kişi Olun Aynen Bizim Yaptıklarımızı yapın Eğerki War'ı aLırsanız Bizler Charılarımızı Size Vericez.. Bizler Kazanırsak Sizler Vericeksiniz YERMİ ? + Ay_YıLdız guiLdinde Olan Herkese Şunu diyorum Varmı ULAN CHARINA PWP YAPAN ? 1 Vs 1'de Charına PWP YAPAN VARMI ? Poyraz'ı DeniLen Hayvanı Kesiyorum Adam Bana Diyorki Vur Kaç Yapma Görünmez Olma Buff Basma Eee Sana Silahsız geLim o Zaman Poyraz? Sana YumrukLa DaLim Gerçi Sen YumrukLada Yatarsın Ama Neyse :) Dün Herkes Herşeyi Gördü Yaptığımız Pwp'de Bana Diyorki Görünmez Olma Oke Dedim Kendisi İse 2 Tane Scroll Açmış + Mp Ve Hp Şişesi Kullanmış + Kendi Bütün özeLLiklerini Kullanıyor. Ve Benim Kendi ÖzeLLiklerime KısıtLama Veriyor:) İşte Bu kdar Ezik Bi İnsan !

GeL GeLelim Dünkü Küfürlere Botan Kardeşim Abim Canım Ciğerim Çok Doğru Dedim DİNSİZİN HAKKINDA İMANSIZ GELİR! Sen Benim Beşikteki Çocuğuma Kadar Küfür Edersen Sen Benim Atalarıma Anama Bacıma Küfür Edersen Sen Benim MEMLEKETİM AMED'e Yani DİYARBAKIRA Küfür Edersen Sende O Küfürleri Yersin! Sen Nesin Kimsin? Kendini Ne Sanıyorsun VATAN Kurtarıcımı? Benide Terörist Olarakmı Görüyorsun? geL Kov Beni GeL Çok Sevdiğin Vatanını KORU O zaman BakaLım Ne KADAR VATAN'Nı SEVİYORSUN ÇAKAL! Anca Klavie ErkekLiği Anca Laf! Ne pwp'de Ne War'larda Nede Uniqulerde Bi Si....mi Yapamazsınız Sizler Ancak Bizi izlemekle Kaldınız KALICAKSINIZ! Sözde Vatan Koruycuları İşte Bunlar. Ulan Bide Anlamadığım olay ŞUDUR! Derlerki Bütük Kürtlerin Anasını Avradını ÖLüsünü biLmem Neyini! Ulan çakal Şehit Dediğin Askerlerin %50'si Kürttür Askerimiz Diyorsunuz Şehidimiz Diyorsunuz. Sonra KaLkıp Küfür Ediyorsunuz. Sizde Ne Şeref Damarı Vardır Ne Ar Damarı! Sizler Sözde Kafa Kesen İtler Ayağına TakıLıyorsunuz. Ama Emin Olun Onlar Bile Sizlerden DAha Cesaretli Ve Daha Gururlu Ve Daha NAMUSLU! Sizler Oldukça BİZLER HerZaman Olucaz! Herzaman Sizin Gibi İtleri Ezicez.Ve Sizlerde Her Zaman Sağa Sola Havlayıp Durucaksınız :wink1: Bak Arkadaşım Yanımda Yeter Diyor Bu Kadar Yazı yazma diyor. Ama İnanın Bana Sizin Şerefsizlikleriniz İle Kocaman Bi Roman KİTABI Çıkar. Ama Neyse :)

Adresim BeLLİ Yerimiz BeLLi Oyundaki Nickimiz BeLLİ Oynadığımız Server BeLLi İstiyen İstediği Yerde buLur Bizi! Benim Adım AmedLee Soy Adım AmedLee DeiL ! Bazılarına Soruyorumki Senin Adın Ne Poyraz Diyor Soy Adın Ne Diyorum Poyraz Diyor.
Benim Adım Süleyman SOY ADIM KARTAL Adresimi BiLmiyen Yoktur :) Misafirede Kapımız Açıktır DÜŞMANIMIZADA! Hadi Bakın İşinize Şimdi....

Eyw !

Ne güzel demişti Lucescu :

İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR...

Buradan ÜRÜ'sünler Süleyman. Biz YÜRÜYEDURALIM :)

To Be COntinue...

Selametle!...

Senin dinine ,milletine lafım y0k
size daha öncede dedim ben! her pkklı kürt değil,her kürt pkk lı değildir diye!!
bu yaptıklarınız ayıptır ,bu vatan zor kazanılmadı.kanlar akıtıldı ,canlar yakıldı...
Ettiğin küfürler resmi açıdan suçtur vatanıma milletime laf ettirmem ben !
Adam akıllı oyununu oyna.savaş kazandıysan tbrk ederiz milletime laf etme ayık ol.
Bayrağım ben ve benim gibileri yaşadıkça dalgalanacak!Kürtsen kürtlüğünü bil yaptıkların ele avuca sığar tipten değil hayırlı akşamlar

Haa olayın iç yüzünü ögrenmek isteyen var mı ? Hercules server'ın da bunların da sözüne itimat ettiği ve edeceği Ömer Abi ( MaviKral ) a bi PM atın. Kim haklı kim suçlu O anlatsın. Hoş bize yaalan atıyo diyenler O'na bişey de diyemezler... Buyur burdan yak...
++++
size daha öncede dedim ben! her pkklı kürt değil,her kürt pkk lı değildir diye!!
bu yaptıklarınız ayıptır ,bu vatan zor kazanılmadı.kanlar akıtıldı ,canlar yakıldı...
Adam akıllı oyununu oyna.savaş kazandıysan tbrk ederiz milletime laf etme ayık ol.
Bayrağım ben ve benim gibileri yaşadıkça dalgalanacak!Kürtsen kürtlüğünü bil yaptıkların ele avuca sığar tipten değil hayırlı akşamlar
o zaman SS lerin başını da çıkar. Bayraga vatana edilen o küfürlerin bi girişi vardır. Erdi denen tasmalı ne küfür etti de o küfürler karşılık olarak verildi ?????? durduk yere neden öyle bir küfür edilsin charımdan? Cevaplayabilirsen ne ala!!!

dediğim gibi ; " Bütün Kürtlerin ..... " diye başlayan her globale verecek cevap hakkımız vardır. "Bütün PKK'lıların...." diye atılmış hiçbir globale bir tek cevap yazmışlıgımız yoktur. Çünkü ucundan kıyısından bize dokunan bişey yoktur:)
Ben cevabımı ss lerdeki gibi vermem. Ama abim verir. O da sizin kadar milliyetçi...

Selametle!...

Adige Tr Demek Sen Bizim Dinimize Laf Etmiyorsun Ha? Peki Bu Ss'nin Cevabını VER ŞİMDİ !

Botan_Ulan demiş ki:
Haa olayın iç yüzünü ögrenmek isteyen var mı ? Hercules server'ın da bunların da sözüne itimat ettiği ve edeceği Ömer Abi ( MaviKral ) a bi PM atın. Kim haklı kim suçlu O anlatsın. Hoş bize yaalan atıyo diyenler O'na bişey de diyemezler... Buyur burdan yak...
++++
o zaman SS lerin başını da çıkar. Bayraga vatana edilen o küfürlerin bi girişi vardır. Erdi denen tasmalı ne küfür etti de o küfürler karşılık olarak verildi ?????? durduk yere neden öyle bir küfür edilsin charımdan? Cevaplayabilirsen ne ala!!!

dediğim gibi ; " Bütün Kürtlerin ..... " diye başlayan her globale verecek cevap hakkımız vardır. "Bütün PKK'lıların...." diye atılmış hiçbir globale bir tek cevap yazmışlıgımız yoktur. Çünkü ucundan kıyısından bize dokunan bişey yoktur:)
Ben cevabımı ss lerdeki gibi vermem. Ama abim verir. O da sizin kadar milliyetçi...

Selametle!...

Sorun ne olursa olsun hacım vatanıma sövemezsin!!
o vatanda seninde annen barınıyo benimde
sende su içiyorsun bende iki dakka delikanlı olun be ihanet etmeden yaşayı verin !!

Adige_Tr demiş ki:
Botan_Ulan demiş ki:
++++

Selametle!...

Sorun ne olursa olsun hacım vatanıma sövemezsin!!
o vatanda seninde annen barınıyo benimde
sende su içiyorsun bende iki dakka delikanlı olun be ihanet etmeden yaşayı verin !!

Yaw Ben Daha Ne Diyim :) ALLAH'tan Önce Hala Atatürk GeLiyor Hala Hala Hala! Sadece Bu Vatana DeiL Dünyaya Ve Ahirete Hükmü Olan ALLAHIMIZA KüfürLer Geliyor Sen Halada Vatan Diyorsun YAZIK YAZIK ! Sana Öteki Tarafta Sen Nesin Diye Sorduklarında.. Ne Yanıt Vericeksin Ben Türkmüyüm Diyiceksin? Seni Türklüğünmü Koruycak? Yoksa Müslümanlığınmı? Din'e Küfür Etmeyiz Diyordun Al Sana Kanıtını Şimdi İse İpi Başka Yere Çekiyorsun:) FazLa Çekme O İp Elbet Birgün Kopar! Dikkat Edin :wink1:

ben hakkımdaki suçlamalarn asılsız olduğnu ispatladım herkes herkesi biliyo ßß daha cvp atmıyorum

Ben Mustafa.. Nick Name :MuSTi

Murat Seni Şiddetle Kınıyorum...

Yazıklar oLsun Be Yeter Artık Diyorum.. Ben Bir Ara Sana Kanıp Botan Abime ve Sülya Ağır Laflar Ettim.. ve Durumun Açıklığını anLayınca Ne kadar Pişman oLdum bilemezsin.. Ne İstiyorsunuz Bunlardan.. Kürt oLmak Suçmu.. ya sende Kürt oLsan ne olcaktı.. Peki Bi Soru Bu adamlar Durup Dururkn Neden Küfür etsin.. Benim bildiğim Botan abinin Abisi yada Sülo veya botan abi.. Hadi Onları Geçtim Normal Bi Member Durup dururken Can Damarına basılmadan Küfür Etmez.. Demekki Hak Etmişsinizde etmiş.. Tbk Ediyorum Biraz Ağrdan Kaçmış ama O Anlık Siniri biLirim.. Her ne oLursa oLsun Bu adamlar Kürtte olsa Vatana Türk Milletine Bi Zarrarı Yoktur.. Dağdaki Kürtlerle Bunlar Arasında Dağlar Kadar Fark vardr.. Bunlar Senin Benim gibi Esnaf Çalışn İş adamı vb.. Neden Kürt dié Kınıyorsunuz yazık deilmi Ben Onların Arkasında oLucam oLmaktanda Memnunum.. Çünkü Onlarla Server açıldından beri Arkdaşım.. Onları Bi ağabey bi Kardeş Gibi Görüyorum.. Ne mal olduklarınıda biLiyorum.. Onun İçin Lafı Yanlış anLayıp Sadece Onların Küfürlerini Ss alıp Foruma atmakla İş oLmuyor.. Bu Konuşmaların Gerisi Nerde.. İlla Onları Kötülemekmi amaç... Peki Bu Amacın Sonu NE zman Gelcek..? Amaçsız Bi Durum Çünkü.. Seni Baştada Dediğim gibi Şiddetle Kınıyorum.. adamların Damarına Bastıkça Onlarda Küfreder Bende yada Başkasıda.. Onların ne Durumda oLdunu Bi Ben bilirim Bide Benim Gibi Düşünen arkdaşlar.. Onlar Çünkü İşin farkındalar Saygılılar ve Guildinde Barındırıyorlar.. Sen neden Serverın En Sağlam Guildine Giremedinn.. Herkez Ordaydıda.. Sende Bi Sorun war Sanırım.. Ben Orda 2-3 Kişiyle Sorunlu oLduğum Halde Girdim.. LanCeLoT AmedLee Orda Kurt dié Aşşalanırken Onları Nasıl aLdırlarda Seni almadılar.. Çünkü Oyunu Oyun Gibi Görmeyen Adamını Bilen Kişileri aLdılar O Guilde.. Saçmalık Yaptınız Resmen Adam Aşşalamak ki Bu Zafere Ulaşamicaksınız adım Gibi eminim.. Bence Buna Bi Son Verin.. Pişman oLan Siz olursunuz...

Sayqılar ii Forumlar..

ETtikleri lafları gördünmüüüüüü!!!
Kim benim vatanıma küfür ediyo 2 satırlık adamlar!!
anasını satayım lafla herkes erkek bu dünyada
herkes bişeler beceriyo bişeler sokuyo ne bu be !!
adam sana küfür ediyo sen gık çıkarmıon
ben düzceliyim hacım deprem yaşamış insanım depremdede kürtlerle ekmek paylaşmış insanım
yaşım 19 ne dediğiminde farkındayım
atama küfür ediyo kim o be !!

ha Birde Yok Vatanda Ne Kanlar Akıtıldıda Bilmem Ne.. Bak Bu vatan İçin Çok kanlar Akıtıldı ama Sen Eğer Bu Vatana Saygın olsa Bunlarada Olurdu... Sen Sadece Lafda Vatanda Kanlar Akıtıldı Dersin.. Sırf Kameralara Oynuosun MURAT!! Bu Vatan Uğruna Ne kanlar DöküLdü ama Sen Onları Sadece Buraya yazmakla Yetiniosun Kaç Kere Gittin lan Şehit Mezarına.. Kaç kere Üzüldün Lan Bu Şehit Haberlerini Duyunca... Kaç Kere Ağladın lan Vatanın için.. Bunları Hiç Yaptınmı.. Gelip Burda Türkleri Savuncağına Dediklerimi Yapsan Seni Baş Üstünde tutarlar be..

Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde yaşan ve Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı taşıyan herkes Türk Vatandaşıdır.
Ayrıca bazı arkadaşların Beğenmediği Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk sayesinde Türkiye Cumhuriyeti üzerinde yaşayarak özgürce nefes alıp karnımızı doyurup yaşamımızı sürüyoruz. Bunu kimse inkar edemez. İnsanların inançları ile kimse alay edemez islamiyetin ön büyük ve en önemli yanı DİNDE ZORLAMA YOKTUR olmasıdır. Herkes istediği şeye inanır veya inanmaz. Ancak Kimse kimsenin inancına küfür edemez. Yine Ulu Önder M.Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" diyebilen herkes türktür. Topraklarında Yaşadığı, Ekmeğini Yediği, Suyunu içip Havasını Soluduğu Türkiye Cumhuriyetinin Toprağına, Ulusuna, Bayrağına, Dinine Hangi Din Dil ve Irk'tan olursa olsun Kimsenin KÜFÜR etme Hakkı, Türkiye Cumhuriyeti'ni bölmeye Hakkı Yoktur ve Bu hakkı görenlerin karşısında Türk Halkı ve Türk Kolluk Güçleri Mutlaka duracaktır.

Okuduğum Kadarıyla Lancelot arkadaşıma söylüyorum; Türkiye Topraklarında Kürt Milliyetçiliği Diye birşey Yoktur. Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yapılması gereken Türk Milliyetçiliği, Türk Halkçılığı, Türk Devletçiliği düşünülmeli ve savunulmalıdır.

Ben HERCULES serverında oynayan 3RG1N olarak olaya karışan AmedLee, Lancelot arkadaşlarımı Kınıyorum. Ayrıca Poyraz_, Adige_TR adlı arkadaşlarımında eğer iddia edildi gibi DİN'e yönelik etmiş oldukları küfür varsa onlarıda kınıyorum.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt