baserb demiş ki:
LostWay demiş ki:
Önyargılı konuşmuyum diyorum ama ismi bile hoş gelmedi nedense :roll:
Niye türkçe oldugu içinmi? Tabi ingilizce olmassa isim sayılmıyor ve begenilmiyor

Her neyse oyun iyi gibime geldi kavimler flan iniyor az sonra deneyeceğim bakalım silkroad ı bıraktırabilcekmi sanmam ama denemeye deger :)

aynen walla nedense metin2 yi dunya capinda baya bi kisi oynuyor

mertix57 demiş ki:
o kadar parayı nası yaptın lvl18 cantada 4k var xD
Savaşlara katıl.Savaşı kaviminle kazanıldığında %10 exp ve 300k veriyor.Şuan ben 50-59 savaşına katılıp savaşı alıdğımızda ki hiç savaş kaybetmedik nerdeyse %10 exple 500k para alıyoruz.Pars Kavmindenim bu arada.Ayrıca 53 oldum :starving:

attix12 demiş ki:
baserb demiş ki:
LostWay demiş ki:
Önyargılı konuşmuyum diyorum ama ismi bile hoş gelmedi nedense :roll:
Niye türkçe oldugu içinmi? Tabi ingilizce olmassa isim sayılmıyor ve begenilmiyor

Her neyse oyun iyi gibime geldi kavimler flan iniyor az sonra deneyeceğim bakalım silkroad ı bıraktırabilcekmi sanmam ama denemeye deger :)

aynen walla nedense metin2 yi dunya capinda baya bi kisi oynuyor
Metın 2 yı neden cok oynuyorlar soylıyımmı yarısından cogunun ısmı metın kendı oyunları zannedıyolar :mrgreen:

AnatoliaFire demiş ki:
Birisine gidip "goldbotlar var, serverlara pre almadan girip kasmak çok zor çok lag var çok uyanık var oyunda" deseniz o da size "boşver ozaman indirmeye gerek yok... " der. Dolayısıyla bugün Silkroad Online ın onbinlerce playerı olmazdı. Size tavsiyem oyunu indirip oynadıktan sonra karar vermeniz. ^^
öylede çoğu oynayan eskidir eskiden başlayıp hala devam etmektedir.

Yukarı Alt