Arkadaslar KARAHAN ONLİNE oyunu nasıl bısıdır yorum yazdıkdan sonra hep o onlıne oyun cıkıyor.Nasıl oldugundan bıraz bahsedersenız sevınırım berkı ona baslarım.Sımdıden Tesekkur Ederım. :popcorn:

Takımı
Besiktas
ben indirdim oynadım 1 lvlde 1 mobdan %50 exp geliyor.2. canavarı kesıosn %40 exp geliyor belirli belirsiz exp gelıyor.vuruşları kotu.canavar sana attack yaparken sen ona attack yapamıosn.İĞRENÇ...

renkler ve zevkler tartısılmaz dıyorsunda ben ne anladım o oyundan moob sana attack edıyor ve sen vuramıyorsun.Bence renk ve zevkle alakalı bısı degıl. :D

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Birisine gidip "goldbotlar var, serverlara pre almadan girip kasmak çok zor çok lag var çok uyanık var oyunda" deseniz o da size "boşver ozaman indirmeye gerek yok... " der. Dolayısıyla bugün Silkroad Online ın onbinlerce playerı olmazdı. Size tavsiyem oyunu indirip oynadıktan sonra karar vermeniz. ^^

LostWay demiş ki:
Önyargılı konuşmuyum diyorum ama ismi bile hoş gelmedi nedense :roll:
Niye türkçe oldugu içinmi? Tabi ingilizce olmassa isim sayılmıyor ve begenilmiyor

Her neyse oyun iyi gibime geldi kavimler flan iniyor az sonra deneyeceğim bakalım silkroad ı bıraktırabilcekmi sanmam ama denemeye deger :)

İlk olarak Silkroad'ı bıraktırabilecek bir oyun deil.(impossible :wink1:)
>>Oynanış olarak, autoPot olmaması birz sıkıntı oluyor.Bazen tutukluk olabiliyor. Ama Skiller falan gayet yerinde.
>>>İtem toplama hiç zahmetli deil. 3 beceri puanı ile 3skill açıosunuz. Ve ilklerde Bir skill'i uplamak için hep 1 beceri puanı isteniyor.
>>>>Görev sistemi kötü; aşırı dolanıyosunuz, Mobların ta bi yerindeki mob'a yollayıp 3 tane kestirip geliyo ve buda sinir bozucu bişey:)))
>>>>>Elbiseler ve Silahlarda Fena Deil

İndirdim 3gündürde aralıklarla oynuyorum.Şuan 37 lwlım ve oyunun Türkçe olmasıda harika bence.Harika görüntüler,skiller war.1 saatte bir kavim savaşları oluyor.Bence indirip deneyin derim....

Pro

rank8
Matzeline demiş ki:
İndirdim 3gündürde aralıklarla oynuyorum.Şuan 37 lwlım ve oyunun Türkçe olmasıda harika bence.Harika görüntüler,skiller war.1 saatte bir kavim savaşları oluyor.Bence indirip deneyin derim....
:thumbsup: aynen katılıyorum 2 gündür oynuyorum bayıldım süper bence kavim savaşları filan cok güzel cabuk lvl atlanılıyor. Yani kısaca PvP ye bayılanlar kaçırmasın.

mertix57 demiş ki:
Matzeline demiş ki:
:thumbsup: aynen katılıyorum 2 gündür oynuyorum bayıldım süper bence kavim savaşları filan cok güzel cabuk lvl atlanılıyor. Yani kısaca PvP ye bayılanlar kaçırmasın.
51 lwl oldum :buddha:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Oyun mukemmel.
Hiç değilse grafikleri knight tan iyi ve metin2 gibi ateri oyunu değil.
Arkadaşın iğrenç dediği şey gerçekçi.
Çünkü canavar sana vurdugunda hıc bır tepkı gostermıyorsun ama sen canavar vurdugunda o yere dusuyor vs. sro da boyle ancak burda canavarda senı yere dusurebılıyor.Arkadas alısmadıgı ıcın boyle gelıyor. 14 lv da skıller acılıyor.Skiller bayaa az. her 1,2 saatte bir event var 3 kavim kapışıyor.Sizi bir odaya alıyorlar 3 tane ayrı kavim(tür) birbirine dalıyor.Oyun tamamen türkçe.Ve grafikleri ve gercekcılıgı hatsafada.En cok benı etkıleyen space tusuyla kılıcını karizma bir şekilde çekip bir daha bastıgınızda yerine koyması.

Ben Barbaros serwerında oynuyorum,6-7 kişi serverda toplanabilirsek bi NWO çatlatabiliriz Karahanda:wink1:

Yukarı Alt