Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
S.Aleyküm Arkadaşlar ;
Benim Neptunde 71 Lv. Çar Var! Spear Nuker Ama 72+ Da Karar Vermek İçin Heuksal / Sword Skillerini 0 Yaptım Arttırmadım. Ama Artık Karar Vericem . Şimdi Sword Nuker mı Olayım __? Yoksa Spear Nukermı __? Spear Nukersa Neden Spear ? Swordsa Neden Sword Bana Açıklarmısınız Lütfen Çok AcL Ben sword olarak düşünüyorum çünkü block var zaten nukerım fazla vuruyorum ama siznde fikriniz gerekiyor ! Sadece Ne olacağım Değil Olacağım Şeyle ilgili olarak da açıklama yaparsanız sevinirim. İyi akşamlar.
?!!!!!!... ACİL

sowrd tabiki

1-zehirle süper çakarsın
2-nuker shieldsiz çok saglam itemler lazım shield en iyisi :wink1:

Bu ne yapmak istediğine bağlı.

Ben PVP yapıcam arkadaş, geleni geçeni yatıracam ise, sword

Ben Guild savaşlarının yıldızıyım bensiz guild savaşı olmaz diyip arkada kalıp gelene geçene nuke atacaksan spear

Beijo

Bilgiliyim
bence sword-shield...
shield sayesinde daha fazla defans + block...
sword sayesinde 73'de acılan combo bleed-importent-division müthiş birşey çok işe yarıyor + knockdown ve batırma skilleri...sword-shield kullanmadaki en önemli etken bence 73'de açılan combodur...
aslında birazda senin zevkine kalmış birşey ben kodummu oturturum diyorsan spear kullan..fazladan hp + stun + dull
bunlarda küçümsenecek skiller değil...
benim fikrimi sorarsanda sword&shield...

sword sheil tabikide
ben glavieyim ama spear intlere 7 gapla tek atıorum ama sworlar için iş değişiyo özellikle block koyduysa :D

drotalion demiş ki:
Bu ne yapmak istediğine bağlı.

Ben PVP yapıcam arkadaş, geleni geçeni yatıracam ise, sword

Ben Guild savaşlarının yıldızıyım bensiz guild savaşı olmaz diyip arkada kalıp gelene geçene nuke atacaksan spear
:D:D He kalırsın sen spearla arada spear çabuk yatar çabuk yatırır die önceden seçiyorlardı ama artık bichionda büyüler oldugu için sword diyorum....pvpdede guild savaşlarındada 1den fazla adamın arasına giriyorum...Eu farklı bişi onları katmayalım :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Of Ooof Anlamıyorum Bu Yeni Nesili. Türkçemizin Nesi Varda İngilizce Konuşmaya Çalışıyorsunuz? Hani Başlığın Tamamı İngilizce Olsa Hiç Birşey Demeyeceğim de.. Come Come! Miş. Peeeeh! Come! Deyince Daha Çok Adam Mı Geldi Topicine? Anlamadım Ki..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt