1. Reklam

1. joysro
      anafor
      anafor
      viki
      darkroad
      bosalan

Ibra'ya bencillik suçlaması

1. hmzsnmz

hmzsnmz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ibra'ya bencillik suçlaması
    Barcelona Sportif Direktörü Andoni Zubizarreta, Milan'a transfer olan İsveçli forvet Zlatan İbrahimoviç'i bencillikle suçladı.

Barcelona televizyonuna konuşan Andoni Zubizarreta, futbola bireysel hareketler ve eylemler açısından bakıldığında, olağanüstü yeteneklere sahip olan Ibrahimoviç'in bu listede üst sıralarda yer alacağını söyledi
    Zubizarreta, "Ancak sahada sadece topla oynamazsınız, topa sahip olmadığınızda da yaptıklarınız önemlidir. Takım arkadaşlarınıza fırsatlar yaratmanız gerekir. Aynı zamanda taktiksel açıdan da çalışmanız lazımdır. Hem bireysel oyununuzu sahaya yansıtabilmeli hem de takım oyunu oynayabilmelisiniz" dedi.
    İspanya'nın efsanevi kalecilerinden biri olan Zubizarreta, Ibrahimoviç'in, bu nedenle Barça'nın takım oyununa ayak uyduramadığını belirtti.
    Basında Barcelona Teknik Direktörü Guardiola ile iyi geçinemediği haberleri çıkan golcü futbolcu, Guardiola'nın kendisini neden takımın dışında bırakmak istediğini anlamadığını söylemişti.
    Guardiola'nın kendisinin Barça'da oynama hayallerini yıktığını belirten Ibrahimoviç, "Ben odaya girdiğimde Guardiola dışarı çıkıyordu. Benden korkuyor muydu bilmiyorum. Onunla konuşun, sorunu olan o. Sorun da nedir bilmiyorum" demişti.​