İlk olarak bu programın yararlarından bahsedicem;
-Otomatik olarak dc yediğinizde oyuna girer
-IDnizi ve Şifrenizi sizin için yazıp serveri seçer
-Auto Buffla partynizi bufflar(Warriorlar ve Clericler için)
-Lure Yapar(Warrior için)
-Silkroad/HackShield Gizler
ve en sevdiğim özelliği Walk Scriptinizi istediğiniz yerde yazabilirsiniz.

Öncelikle şunu demek istiyorum, hiç bir türlü sorumluluk kabul etmiyorum. Kendim 2 aydır kullanıyorum 1 goldum bile çalınmadı ama hiç bir türlü garantisini veremem hack yemeyeceğinize dair. Sonra gelipte burda bana hacklendim falan diyipte ''Hırsız'' muamelesinde bulunmayın. Yaklaşık 30 kişi kullanıyoruz bu programı daha bir zararını görmedik.

Az önceki uslubumdan dolayı özür dileyip geçiyorum programı anlatmaya;
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Scriptinizi yazıp ''Create'' diyerek istediğiniz bir yere kaydedebilirsiniz. Ama iBotunuzdan scripti göstermeniz lazım.

- Resim Silinmiş.

Settings bölümünden config Auto Buffer penceresi açılıyor ve karşımıza bu ekran çıkıyor sağ altta Optionstan Playerdan isminizi seçip, Party Members'a tıklarsanız Playerlistte Partydeki Adamların ismi görünüyor. Yada Manuel olarak Player: yerine isim yazıp ''Add'' seçeneğini kullanarak Target olarak ekleyebilirsiniz. Bir sonraki girişlerinizde hazır olması için ayarlarınızı save edebilirsiniz. Sadece bu defalık kullanacağınız zamanda Apply to: dan isminizi seçip Apply ye tıklayabilirsiniz.
Kullanımı: Menuden kullanacağınız skilli ve Delayini ayarlayıp Target kısmındaki adama tıkladıktan sonra Skill penceresinde Add ye basıyoruz

Önemli Uyarı: Set Silkroad Folder dan sro-client.exe nizi seçmeniz lazım.

Resimlerde gördüğünüz gibi soracağınız yerleri açıkladım. Sorularınızı burdan yada Özel Mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

Programı indirmek için
http://ibot-tools.blogspot.com/
iBot indirmek için
http://ibotforfun.blogspot.com

Teşekkürler
Tyler Durden

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt