Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bir üstteki mesajda ne yazmıştın sen. N.F dan örnek verdin Allah Tanrı'nın cezasını versin gibi bir şey.
demek ki Tanrı burada Allah'ın yerini tutmuyor. neden sen bunu sorun yaptın ?
gece geç saat olduğu için anlayamamışsın . sana göre Allah ile tanrı aynı manaya gelmiyorsa neyin tartışmasını yapıyorsun dedim?
Anlamışsındır umarım...

mani demiş ki:
Dulce Amor demiş ki:
Bu başlık kilitlense çok iyi olur.

Arkadaş oraya hoşuna giden,kimseyi incitmeyecek,kimseye hakaret içermeyen bir yazı yazmış.Tartışmanın ne manası var? summer7:

yav sende adminsin diye veya mod sun diye koşullu savunmaya geçme ALLAH ı küçümsemiş daha neremi incitmeyecek hakaret olmayacak

yazıyolar yazıyolar sonra ne yaptık ki hadi ya
Ben taraf tutmuyorum.Burası dini tartışma platformu da değil.Ayrıca kim isterse inanır kim istemezse inanmaz.Sen neden inanmıyorsun diye kimseyi sorgulama hakkın yok.O sözü arkadaş uydurmadı bu arada.Ona bir şekilde mantıklı gelmiş eklemiş imzasına.Kim uydurduysa ona hesap sor.

volkanka demiş ki:
Bir üstteki mesajda ne yazmıştın sen. N.F dan örnek verdin Allah Tanrı'nın cezasını versin gibi bir şey.
demek ki Tanrı burada Allah'ın yerini tutmuyor. neden sen bunu sorun yaptın ?
gece geç saat olduğu için anlayamamışsın . sana göre Allah ile tanrı aynı manaya gelmiyorsa neyin tartışmasını yapıyorsun dedim?
Anlamışsındır umarım...

çelişkiye çelişkiyle cevap vermek bu sanki :)

ilk önce ben ikisini aynı tutmuyorum diyosun sonra ben ikisini aynı görüyorum sen görmüyosan görme çok da umrumda diyosun sonra bi daha geri dönüş
zigana dağında bile bu kadar dönüşler yok yav pff

EliteGuy demiş ki:
Evet arkadaşlar... Bu boy ne ayak böyle? Ban yediriyor mu bu bot? 20 lvl şuan wizard diğer paralı botlar hızında sorunsuz bir şekilde kasıyor bu botta...
Fakat ban yiyor mu böyle olunca joymax şuan biliyor mu bu boyu kullandığı mı vs.

Herkezde böyle mi? Paralı botlar gibi çalışıyor mu sizdede?
ben sBottan banlanan gördüm ama ibottan ban şimdi burdan okudum birinin 49 lwl wizi banlanmış...ama silk yüklemesen bile son sürümleri yüklediğin zaman tıkır tıkır çalışır...1.5 yıl olacak heralde yada 1 yılmı bilmiyorum ama kullanıyorum uzun süredir...105 görevi geldi, jangan cavede çalışmazdı bu düzeldi...v.s v.s.....

şuan 7- yada 8.inci charımı kasıyorum ibotla ban yemedim..block bile almadım :wink1: tabi benmkilerde hep silk,devil,pet v.s v.s var ondanda banlanmamış olabilirim ama 1 kere 76 ya akdar silksiz warrior kastım oda banlanmamıştı...

siz gende silk yükleyin..ve her botun banlanma riski varken kalkıp botlara para ödemeyin... summer6: neutral1

edit: yetkili bir kişi gereksiz mesajları silebilirmi pls ?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt