Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet arkadaşlar... Bu boy ne ayak böyle? Ban yediriyor mu bu bot? 20 lvl şuan wizard diğer paralı botlar hızında sorunsuz bir şekilde kasıyor bu botta...
Fakat ban yiyor mu böyle olunca joymax şuan biliyor mu bu boyu kullandığı mı vs.

Herkezde böyle mi? Paralı botlar gibi çalışıyor mu sizdede?

Ban yeme riski her botta aynıdır. Silk yüklemek ban yeme riskinizi azaltacaktır. ibot güzel kullanışlı bottur. Başka bir şey aramanıza gerek yoktur ...

kardeş benim 49 lwl wiz vardı banladılar (silk yoktu silksiz avrupa çarlarını genelde banlıyolar )

silk yükle bi 50 silk olsun çarda çatır çatur bota bırak gitsin

volkanka demiş ki:
Ban yeme riski her botta aynıdır. Silk yüklemek ban yeme riskinizi azaltacaktır. ibot güzel kullanışlı bottur. Başka bir şey aramanıza gerek yoktur ...

imza yazın berbat ÖTESİ ( necip fazıl diyeli ALLAH tanrının belasını versin (biz müslümanız RABBİMİZİN ismi ALLAH cc. dir ) diğer yazılar ise islamın bakış açısına tam ters risk le miskle alakası yok )

mani demiş ki:
volkanka demiş ki:

imza yazın berbat ÖTESİ ( necip fazıl diyeli ALLAH tanrının belasını versin (biz müslümanız RABBİMİZİN ismi ALLAH cc. dir ) diğer yazılar ise islamın bakış açısına tam ters risk le miskle alakası yok )
Kendince haklı olabilirsin fakat kimseyi yargılayamazsın. Kişi o şekilde mutlu ise diyecek laf kalmaz.

mani demiş ki:
volkanka demiş ki:

ne diyorsun güzelim ?
Necip Fazılı karıştırma. Kendi görüşlerin sana kalsın :wink1: Risk budur'un ne olduğunu git öğren. Oradaki yazımla bir alakası yok. Anlamadan etmeden konuşup insanın canını sıkma. İslam bakış açısını senden öğrenecek değilim. Burada müftü gibi ahkam kesemezsin.

mani demiş ki:
volkanka demiş ki:

yobaz

Eğer Tanrı, insana yaşamaya zorladığı hayatı kendisi yaşamak zorunda kalsaydı, kendini öldürürdü.

bu yazı nedir şimdi bir söylermisin bana
ALLAH CC. ı bu tür saçmalıklara katma o kadar

adama bak ya haklıymış gibi bi de üste çıkmaya çalışıyo
tam olarak bütün kelimeleri hatırlamamakla birlikte bir ayette ALLAH cc. şöyle buyuruyor :
hiç düşünmüyorlar mı hiç görmüyorlar mı hiç araştırmıyorlar mı
git sen önce bir doğayı araştır insanı araştır en basiti kirpiklerinin kaşlarının belli bir seviyeye geldiğinde neden durduğunu ; uzun değil en fazla 100 sene öncesine kadar avrupalı ve diğerleri insanın oluşumunda anne karnındayken kemiklerle beraber bütün olarak oluştuğunu sanıyolardı
ancak 1400 yıl önce ALLAH cc. KUR'AN da şöyle bildirdi " önce kemikleri yarattık ve sonra ona ET giydirdik " insanlar bunu bilimin gelişmesiyle daha yeni öğrendi
diğer bir basit olay ( ALLAH cc. göre ) ise parmak aralarını oluşturan hücrelerin intihar ederek kendi canlarına kıymaları sonucu oluşur bunu bilim yeni öğrendi ............................ saymayla bitmez
en basit i bir grip hastalığına yakalanınca ne kadar aciz oluyor insan ( senin savunma sistemini ALLAH sana vermeseydi anında ölürdün ) ; ağzında tükrük olmasaydı anında bakterilerden dolayı dişlerin çürürdü ( yapılan araştırmalara göre diş çürümelerinin çoğu gece uyurken ağzın açık kalması dolayısıyla ağız kuruluğu oluşması bu da dişlerin çürümesi olarak karşımıza çıkmaktadır deniyor )

dedim ya saymayla bitmez ALLAH cc. insana verdiği mükemmellikler saymayla bitmez ki insanı meleklerden bile üstün tutmuştur

( en çok gıcık olduğum şey bana imam , müftü vs. denmesidir sadece doğru olanı söylerim o kadar )
kimseden korkum olmaz ve çıkarlarım uğruma dilim bir yerlere kaçmaz :coffee:

Bir üstteki mesajda ne yazmıştın sen. N.F dan örnek verdin Allah Tanrı'nın cezasını versin gibi bir şey.
demek ki Tanrı burada Allah'ın yerini tutmuyor. neden sen bunu sorun yaptın ?

volkanka demiş ki:
Bir üstteki mesajda ne yazmıştın sen. N.F dan örnek verdin Allah Tanrı'nın cezasını versin gibi bir şey.
demek ki Tanrı burada Allah'ın yerini tutmuyor. neden sen bunu sorun yaptın ?

Eğer Tanrı, insana yaşamaya zorladığı hayatı kendisi yaşamak zorunda kalsaydı, kendini öldürürdü <<<< bu yazıyı tekrar tekrar oku daha ne yazdığını bilmiyorsun sen arkadaş

bizim bu dünyada yaşamamızı sağlayan tek şey ALLAH cc. değil mi
ALLAH değil diyorsun haşa ALLAH tan başka bizim bu dünyada yaşamamızı sağlayan başka bir yaratıcı mı var tanrı dediğin bu mudur ? yani
( Necip Fazıl örneğini tanrı lafını kullanan müslümanları sevmediğimden söyledim çünkü başka başka şeylere çekiyolar görünürde masum ama derine girince hiç de öyle değil ( askerde ALLAH ' ımıza hamdolsun yerine tanrımıza hamd olsun denmesi gibi ) şimdi içinden bir ALLAH de bir de tanrı de bakalım altta yatan kötü masumiyeti anlarsın

ben ALLAH dediğimde sanki rabbimle direk bir bağlantı kuruyorum ama tanrı dediğimde böyle bir şey olmuyor
bizlere yapmaya çalıştıkları şey de bu zaten o bağlantıyı kesmek

o kadar şey yazıyorsun. sence benim için bir kıymeti var mı ? Tartışma boşuna uzatıyorsun. sen bildiğini okumaya devam et. sizin köy daha büyük :wink1:

volkanka demiş ki:
o kadar şey yazıyorsun. sence benim için bir kıymeti var mı ? Tartışma boşuna uzatıyorsun. sen bildiğini okumaya devam et. sizin köy daha büyük :wink1:

senden bekleneni yaptın

sözün bittiği yere geldin çünkü

o kadar basitse ewet bizim köy daha büyük

bilgin varsa dök ortaya bende sana ikna olayım ( kendimi bilgili saymıyorum tam tersine bilgisizim ama sen benden de betersin be arkadaş )

benim seni ikna etme gibi bir çabam olmadı ki? Ben alttan aldıkça sen hep aynı şeyleri yazdın durdun. senin gözünde Allah bilir ben dinsiz kafirin önde gideniyimdir. İnsanları düşüncelerinden yargılamayı bırakın artık. Kim ne düşünüyorsa düşünebilir değil mi? Sen sana göre doğru olanı söyledin artık geri çekil. Bitir muhabbeti. Ben sana bir şey demedikçe sanki dediklerinin tamamı doğru gibi algıladın devam ettin. senin doğruların sana . benim doğrularım bana . sen Tanrı ile ALlah'ı aynı kefeye koymayabilirsin. Ben koyuyorum senin için sorun mu? Çokta umrumda.

İmzamda yazan şeyin manası çok net. anlamadığın kısım neresidir ? o kadar açık ve net ki ... açıklama yapmaya lüzum bile görmüyorum. Bu arada lütfen artık ibot forumunda bu konuyu uzatma. yetkim olsa konuyu çöpe taşıyacağım ama . malesef...

+Dejavu+

Bilgiliyim
Konuya gelirsek evet İbot ücretsiz sanılıyor ama blogspot sitesinden temin edildiği için botu yapan kişi o siteden para basıyor. blogspot para kazanmayı çoğu kişi bilir bu adamda öyle bişey yapmış. Yoksa hiç bir insan öyle hayrına babayın hayrına her hafta bot güncelleyip yüzlerce insana sunmaz :thumbsup:

al işte bitmiyor ki abi sarmış bi kere her yerden fırlıyo :D

peki açıkla bakalım neden askerde böyle bir şey yapıyorlar sence ikisi de aynıysa ALLAH desinler

cevap vereceksen özelden at istersen bende uzatmak istemiyorum ama insanlar tutturmuş bir türkü gidiyor yok yobaz çağdışı

size göre de bizim gibiler belli bir kalıba sıkışmış dar görüşlü aptal insanlarız güya size göre
ama kurduğunuz cümlelerden bile anlaşılıyor kimin dar kimin geniş görüşlü olduğu sizle karşılıklı konuşsak aslında kekelemekten başka bir şey yapamayacağınızdan eminim ( kendimi bir b.k sanmıyorum yanlış anlama imzaya gelince sadece tanrı lafına takılmadım ki ben ona da dikkat et lütfen )
amacım burda polemik yapmak değil insanlar özünü unutmuşlar boşlukta yürüyorlar benimde ecdadımızın yaptıklarını düşükdükçe bizim bu halimiz zoruma gidiyor açıkçası

konuyu ecdadlara kadar indirgedin bunu yapabiliyorsan konuşmanın da bir manası yok. sana dar görüşlü diyen olmadı. kimseye böyle bir şey demem de. herkesin görüşü kendisine. ama sen burada kendi görüşünü doğru olarak lanse ediyorsun ayrıca tutup bana yada arkadaşlarıma karşımda kekeleyeceksiniz diyebiliyorsan fazla konuşulacak bir şey kalmamıştır. sana gerekli cevapları verdim. sen tanrıyı kabul etmeyebilirsin. sana neden diye bir soru sormadım ki? neyin tartışmasını yapıyorsun. saygı duydum ama sen sanki sana hakaret etmişim gibi algılayıp devam ettin. kusura bakma ama sen karşındakini dinlemediğin sürece seninle konuşmaya lüzum yok ...

Farkındaysan biraz önce demek oluyor ki burda ALLAH tanrı ile aynı değil gibi bir laf ettin

sonra tekrar geri dönerek ben tanrıyla ALLAH ı aynı kefeye koyuyorum dedin bu çelişki neyedir

bak bakalım benim söylemlerimde herhangi bir sapma var mı aynı çıkmazda olan avrupalılar gibisin gece geç saat oldu ondanmıdır yoksa dediğim gibi sözün bittiği yere geldiğindenmidir dönüp duruyosun aslında pek uzağa gitmeye gerek yok ülkemizde bulunan (muhalif ) pek çok kişi bu durumda
ayrıca bunlar benim doğrularım değil ki dinimizin evrensel doğruları

burdan konuşmak istemiyosan özelden pm at ( benim kimseye kendi görüşlerimi kabul ettirme gibi bir çabam yok bir çürük elma bir çuval elmayı bitirir ( ayrıca benim sana dinsiz imansız gibi bir şey söylemeye çalıştığımı da nerden çıkardın öyle bir şey yok zaten bilim geliştikçe islamın söylediklerini onaylayıp altına imza attığı günlerde bir insana dinsiz imansız demek ayıp olur ) )

Dulce Amor demiş ki:
Bu başlık kilitlense çok iyi olur.

Arkadaş oraya hoşuna giden,kimseyi incitmeyecek,kimseye hakaret içermeyen bir yazı yazmış.Tartışmanın ne manası var? summer7:

yav sende adminsin diye veya mod sun diye koşullu savunmaya geçme ALLAH ı küçümsemiş daha neremi incitmeyecek hakaret olmayacak

yazıyolar yazıyolar sonra ne yaptık ki hadi ya

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt