Takımı
Fenerbahce
ARKADAŞLAR MESELA POT KASIOR KASIOR KASIOR DAHA SONRA POT BİTTİ MESELES RETURN CEKİOR DAHA SONRA BOT SHİRE DONUOR ŞEHİRDE BOT BAKIYORUM YAZNA YAZI SU STOP BOTTİNG YANİ BOT DUDURUOR TEKRAR START BASMAM GEREKİOR NE YAPMAM GEREKİOR

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pot bittiğindfe town çekili seçeneği tikli mi ve loob activity gibi birşey vardır quick loop mu ne onlarda tikli olacak.

Takımı
Fenerbahce
Dead İşaretli
Low Weapon Durability İşaretli
Low Armor Durability İşaretlemedim.
Low HP Pots 10 | 112 İşaretli
Low Mp Pots 5 | 291 İşaretli
low Arrows İşaretlemedim.
Low bots İşaretlemedim
INventory full işaretlemedim
Meet uniqe işaretlemedim
Quest Complated İŞaretlemedim
Quest Done İŞaretmedim
Execute Script İşaretlemedim

Dont Loop işaretledim.

Takımı
Fenerbahce
bide eline 2. itemi takmıor speed basması için wizardım yani buff basmıor Evet resimlerdeki 1. slot koydum itemi gayet güzel ama skilide ekledim hatta 2.weapon ekledim Add Remove Altında Always On yazıor ona işaretleyimmi

Takımı
Fenerbahce
Tabiki Hatta Bot Stop Tıklıyorum Sonra Save Setings Diyorum Ve bundan Sonra Start Bot Diiyorum DEdigim 2 sorunla karşılaşıyorum 1. Return cekince Bot Duruor Townda. 2. Weapon Takıl Buff basmıor.

Takımı
Fenerbahce
Söle bir şey daha war ben 2.ci Expand Acmadım Bundan Olabilirmi yani İnventory'deki expand 2. sayfası acıq deil

dont loop işaretli olunca şehirde durur. 2silah için 2.sekmeden(at resmi olan) inventory bölümden kasacağın silag-ğı seçip alttan set 1st weap 'a tıklıcaksın . buff basması için buff silahi ( bard-veya cleric silahi) seçip set 2nd weap tıklıcaksın

Yukarı Alt