1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

İbot oto Login giris sorunsuz...


 1. dreamworks

  dreamworks rank8

  Kayıt:
  27 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  31
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Bu yaptığımız işlemlerle ibotun çarımızı otomatik kasma sistemini kuracağız. İsterseniz bilgisayarınızı açtığınızda farenize bile dokunmadan çarınızı kassın isterseniz ibota sadece çift tıklayarak kendisi clienti açsın çara girsin ve kassın.

  - Resim Silinmiş.

  ibot dosyası nerede kuruLuysa 2 cı resımdekı gıbı hedef yazan yerdekı gıbı yapınız benım tavsıyem ıbot varsa yerel dısk D klasorune koymanız ordan gostermenız..

  - Resim Silinmiş.

  3 resimdede ilk iki resımdekı uygulamaLarı yaptıgınızdada kısayoLu kopyaLayıp BasLat/tüm programlar/Başlangıç sag tıklayıp aç dedıkten sonra ıbot kısayol oraya yapıstırın.ondan sonra pc kapatıp acsanız dahı ılk olarak ibot açıp direk otomatık olarak charı oyuna kendısı sokar..yok baslangıcta otomatik sokmasın ben kendım sokarım dıyorsanızda yaptıgnız kısayol ibotu masa ustune atıp tıklamanız yeterlı baska hıcbır işLem yapmadan bot kendiliginden oyuna giricektir.

  - Resim Silinmiş.

  Çar dc olduğunda otomatik oyuna girer. clienti kendı kapatıp oyuna kendı girer...

  run clıent calıstırıp oyuna dırek kendı gırer..run clıent calıstırmak ıcın ıse ibot icine girip srodir.. yazan yapılandırma ayarının ıcındekı yeri silip C:\Program Files\Silkroad\ yazıp kaydetmenız yeterLıdır.. Silkroad yerel dısk C degıLde yerel Disk D ise o zaman D:\Program Files\Silkroad\ yapmanız yeterLıdır....

  not yalnızca tek char ıcın gecerlıdır.Loader kullanmadan..yok benı sarmadı ben LoaderLa 2 3 char kascam dıyorsanız tekrardan ibot dosyasının ıcındekı srodir.. icine gırıp orda yazan C:\Program Files\Silkroad\ SiLip tekrardan eskı haLı Olan C:\\Program Files (x86)\\Silkroad\\ yapmanız yeterLıdır yaptıgınızda dırek ıbot loaderLa kuLLanabıLırsınız.. ama ben tek char kascam dıyorsanız dc yesede kendısı oto girsin dıyorsanız dedıgım tarzda yaptıgınız an sorunsuz sekıLde 7/24 kasarsınız gonuL rahatLıgı iLe..

  Herseyı detayLıca anlattım yapılan ve yazıLanLarı uyguLarsanız hatasız ve sorunsuz sekılde rahatca kasarsınız....

  Server numaraları:

  1 Xian
  2 Aege
  3 Troy
  4 Athens
  5 Oasis
  6 Venice
  7 Greece
  8 Alps
  9 Olympus
  10 Tibet
  11 Babel
  12 RedSea
  13 Rome
  14 Sparta
  15 Eldorado
  16 Pacific
  17 Alexander
  18 Persia
  19 Zeus
  20 Poseidon
  21 Hercules
  22 Odin
  23 Mercury
  24 Mars
  25 Saturn
  26 Venus
  27 Uranus
  28 Pluto
  29 Neptune
  30 Hera
  31 Gaia
  32 Eos
  33 Phoenix
  34 Ares
  35 Iris
  36 Titan
  37 Apollo
  38 Helios
  39 Malazgirt[TR]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017