Merhaba arkadaşlar öncelikle benim gibi düşünen arkadaşlar olabilir diye ibot hakkında son yapmamız gereken şeyleri şuan ben bilmediğim için bu başlık altında yardım ederseniz bana sevinirim. Çünkü ibot okadar çok dallanıp budaklanmışki inanın kuramadım ve oynayamadım. 25,12,2011 Tarihinden itibaren ne yapmamız lazım nasıl bir sistem kurmak lazım yardım ederseniz çok sevinirim. Sırası ile link verseniz de olur açıklama yapsanız da olur. Yaz'dan beri oynayamıyorum baya değişiklik olmuş LÜTFEN YARDIM EDİN... summer4: sadnessla1

ben anlatıyım kısaca..
ilk olarak "Run Hackshield" yazan programı çalıştır.
daha sonra silkroad'ı normal launcherdan çalıştır ve start de.
login ekranının gelmesini bekle ve daha sonra masaüstüne dön
"iBot.exe" yi aç :)
HS Server successfully connected. yazısını gör.
edxLoader6 yı indirdiysen aç gerekli ayarlar ı yap launch de bu kadar.

Sanalisyan demiş ki:
ben anlatıyım kısaca..
ilk olarak "Run Hackshield" yazan programı çalıştır.
daha sonra silkroad'ı normal launcherdan çalıştır ve start de.
login ekranının gelmesini bekle ve daha sonra masaüstüne dön
"iBot.exe" yi aç :)
HS Server successfully connected. yazısını gör.
edxLoader6 yı indirdiysen aç gerekli ayarlar ı yap launch de bu kadar.

Öncelikle çok teşekkür ederim. :) Fakat Bende bu dosyalar yok onları indirebileceğim bir link verebilirmisiniz ? Belki yasak olabilir bilmediğim için şimdiden kusura bakmayın. Valla çok oluyorum biraz ama link olarak o dosyaları indirsem sonra anlattıklarınızı uygulasam daha çok sevineceğim sadnessla1 :oops:

Ben kısaca anlatayım ne yaptığımı
Silkroadı baştan kuruyorum.
En son Yüklenen ibot'u indiriyorum.
İçerisinde bulunan ---> [iBot] Hackshield v2.1 rarın içindekileri C:\Program Files (x86)\Silkroad atıyorum.
Sonra PHMediaPatcher açıyorum Custom diyorum ve Patch'e basıyorum.( Buraya kadar tamam )
Run Hackshield'e bastığım zaman http://imageshack.us/photo/my-images/10 ... 0.png/sr=1 Bu hatayı alıyorum.

Video ile anlatabilen varsa eğer bu ibot kurulumunu tam anlamıyla oyuna girene kadar çok minnetkar kalırım. Eminim bir çok kişide bundan faydalanacaktır.
Şimdiden teşekkür ederim. =/

:think: 53 Kişi bakmış 1 2 kişimi yardım ediyor. Arkadaşlar Lütfen diyorum acil... summer4:

verdiğim linkler orjinal sitesindeki linklerdir..
herkes kullanıyor ve bir zararı yok media patcher yapmayı unutma :)

Tamam java yüklemem gerekiyormuş :) onuda halletim tek sorun şuan şu edxLoader6 açınca '' you must also...'' diye bi uyarı ekranı çıkıyor. edxLoader6 kurulumunu gösterebilirmisiniz yani açtığımızda nelerin işaretli olup nelerin seçilceğini açılcağını. =/

Yukarı Alt