Bildiğiniz gibi oyuna botla girdiğinizde 1-2dk geçmeden dc yiyoruz. Fakat bunu ibotsuz edxloader ile girdiğimizde de yaşadığımızı farkettim. Yani sorun tam olarak botta değil edxloader'da.

Ben bu konuda moderatör ve adminlerin veya bu tip şeylerden anlayan kişilerin edxloader'ın dc vermemesi için araştırma yapmasını öneriyorum.

Amacım hava atmak gibi bişey değildi.Herkes bu sorunu yaşıyor bense yaşamıyorum bende merak ediyorum.

Kusura bakma dostum, her konuda "ben 24saattir 2-3çarla hiç dc yemeden kasıyorum siz ne sorunu yaşıyosunuz ya?" diye mesajlar görünce sinir oldum ben de. Çözüm üretmiyorlarsa musallat oluyorlar. Neyse ben sana sorunu anlatayım; sroya girdiğimiz ibot ile, yaklaşık 1-2dk sonra dc yiyorum. Sorun bu.

Bi aralar bendede oluyordu sonra düzeldi ne oldu bilmiyorum loaderda hangileri tikli onu söyleyebilirmisin

bu 1 2 dk dc yeme olayi ben kastiğim serverdan baska bi servera girersem oluyor yani ben mayada kasiyorum orada dc falan oldugum yok ama ibot ve exloader la yeni servera yada baska bi servera girince 1 dk sonra dc yani siz ilk ibotla hangi serverda baslamissaniz orada devam edin

İbot sorunsuz kullanan arkadaşlar masraflarınızı karşılıyorum gelin benim pc dede yapın çalıştırın

lazzy79 demiş ki:
İbot sorunsuz kullanan arkadaşlar masraflarınızı karşılıyorum gelin benim pc dede yapın çalıştırın

i-bot sorunsuz çalışmakta arkadaşım bozuk olan edxloader5 :) onuda ismi sanırsam hs server bu programı indirerek çözümünü bulabilrsin hs server download linki ve videolu anlatımı sitede mevcut

Lord_Shadow demiş ki:
bu 1 2 dk dc yeme olayi ben kastiğim serverdan baska bi servera girersem oluyor yani ben mayada kasiyorum orada dc falan oldugum yok ama ibot ve exloader la yeni servera yada baska bi servera girince 1 dk sonra dc yani siz ilk ibotla hangi serverda baslamissaniz orada devam edin
aynen öyle oldu.İlk başladığımda hiç DC vermiyor.Diğer serverde tak koyuyor DC yi.
ama benm asıl oynadığım server kalabalıktı giremedim.Öylesine başka server'a giriyim diyip Malazgirtte 1 lvl char açıp bota bıraktım.Farm yok bişe yok şimdi onla devam edememki.Asıl charımı bırakamam ben daha.Bot dosyasının içindeki Tabfilterle bot confingi silmeyi denicem.Olursa süper olur.

Bide edx deki Redirect gateway server yanındaki 19000 ı 16000 yapmayı deneyin bakalım olcakmı.

Yukarı Alt