son 1 haftadır kafayı yeme durumuna geLdim, 1 haftaya kadar kesintisiz kasan bot birden bire ne oLduda her saat bası dc vermeye basLadı anLamıs değiLim, bu sorunu yaşayıp çözümü buLanLar varsa burayada payLasırsaLar cok makbuLe geçmiş oLursunuz..

bende aynı sorunu yaşıyorum denemedıgım sey kalmadı hala cozum bulabılmıs degılım

Gerçekten sinir bozucu bir olay. oyuna giriyorum duruyor duruyor 5-10 dk içersinde oyun kapanıyor dc hatası diye görünüyor. 2 güne kadar bişey yoktu ..

aynı sorun bende de var giriyor geri 10-20 sn arasında dc :) netimde hızlı ama anlamadım

Kardeşim iBotta Hiçbir Sorun Yok...DC Sorunu Bilgisayarınızın Özelliklerin Yetersiz Olduqundan Kaynaklanıyor...Ben Yeni Bilgisayar Topladım 7/24 Kasıyor Hiç DC Yemiyor.

offf bende botla girince oluyor dc sorunu botla giriyorum ve 2 3 dk sonra boom dc yiyorum yokmu çözüm ya botsuz girdiğimde bi sorun yok ama :S

bencede biri el atsın oyuna giriyorum 10-20 sn arası dc ve bu i.net hızıyla falan alakası yok
i.net hızıyla alakası olsa botsuz girdiğimizdede 10-20 sn dc atardı
hep aynı sürede dc veriyor bi el atın lutfen.

bendede dc veriyordu 2 dk da bir hs yi kapattım açtım düzeldi ama başka bir sorununuz varsa bilemiyorum..

arkadaslar eskisi gibi sadece ibotu acip calistirmaya calistiginizda 10sn de bir dc werir.Forumu arastiricam eger yoksa konu acip paylasicam hepinizle...

Yukarı Alt