Evet arkadaşlar bende ibot kullanıyorum.Çözümleri kendim için buldum.Ama bugün foruma yeni üye oldum ve sizlede paylaşıyım dedim.Konunun sabit olmasını diliyorum :)
Birçok çözümü var tabii kesin değil ama ben dc'siz kasıyorum.
Download
http://www.upload.gen.tr/d.php/www/fibi3j6b/GizleG__ster.rar.html
Download

RAR ŞİFRESİ: extraloob

Windows 7 kullanıyorsanız sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.

Şimdi arkadaşlar.Bu program sizde varmı bilmiyorum ama yoksa mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum.
Normal yaptığınız şeyleri yapıyorsunuz.Run Hackshieldi açıyorsunuz.Sonra silkroadı açıyorsunuz.Botu açıyorsunuz.Bu programı windows 7 yseniz YÖNETİCİ olarak açıyorsunuz.SRO_Client yazıp gizle diyorsunuz.Böylece silkroad'ın internetin az bir kısmını almasını sağlıyorsunuz.DC riskini en aza indiriyor.He yine dakika başı DC yiyorsanız PC nize restart atın geçicektir.Restart attıktan sonra yine DC yiyorsanız mutlaka şehirdesinizdir.DC yemeden hemen önce şehirden hızlıca çıkmaya çalışın.Neden bilmiyorum ama şehirdeyken ben DC yiyorum bazen.Çıkınca geçiyor.Wizzardlar için tehlikeli çünkü wizzardlar isterse 7 level altında kasılsın mutlaka bir yolunu bulup ölücektir :))) Ölünce şehire gittiğiniz için otomatik DC yersiniz.
Ya biliyorum biraz saçma görünüyor ama valla bende işe yarıyor :) umarım sizdede işe yarar (:

ben yetkili değilim ama şu an dosyayı indirdim, würüs falan yok antivürüsten geçirdim.
Arkadaşın yolladığı clienti göster/gizle olayıdır buda bilgisayarın kasmasını az da olsa önler.
Teşekkürler bro

ya alakası bile yok ben 4tane char açtım 4de şehirde dolaştırıyrdum trace ile hiç dc olmadım :D

Yukarı Alt