arkadaşlar sabahtan beri bu botu çalıştırmayı deniyorumfakat olmuyor clientless artık çalışmıyormuş yeni öğrendim rumata loader ile versiyon 1,231 diye bi hata alıyorum sanıyorum versiyon olmuor loaderlede açamyırom çünki start dediğimde oyun açmadan loaderide botuda kaatıyor lütfen yardım edin şu konulara bi göz atyın ya çalıştıran yokm u dosyalarını yollasın nasıl açıyor . bi yardım edin kafayı yedimmm

dendeim kardş ama onda da sunucu ile olan bağlanyınız kesildi dedi neden acaba anlamadım yok ya çalıştıramaıdm ben bunu

indirdim son versiyon crtical error loading main gui form diye i haa veryor

offfffff dli olacam yeminederim yabendeki bu kadr çok hat başka imseeomydrha ne denese b hata oluyor

loaderi oyunun kurulu klosorune at bir kes calısdır kapat loaderle calısması onemli degi ibotta run clenti tıkla run clentle calısıyor

ibot çalışmıyor calısdıramadım loader de acmıyor clenti hack şheld ide sildim yine aynı

ben silmedim yinede calısmıyor hack sheld bile olsa bir eski verisyonu ile denedim 1 dk sn dc veriyor

Takımı
Galatasaray
hackshield silerseniz kurcalarsanız en bilinmedik hataları da alırsınız , sık sık dc'de olursunuz.silkroadı baştan kurun.update yapın.hardmod loader'ı silkrod'ın içine atın.önce ibot'u açın.ibot'ta xxxxx değerli birşeyler yazıcak.genelde 16000 olur.sonra loader'ı açın.o değer kaç ise loader'a onu yazın.2 tane kutucuk olacak onları işaretleyin oyuna girin.sorun kalmayacaktır.

Nina Ricci demiş ki:
hackshield silerseniz kurcalarsanız en bilinmedik hataları da alırsınız , sık sık dc'de olursunuz.silkroadı baştan kurun.update yapın.hardmod loader'ı silkrod'ın içine atın.önce ibot'u açın.ibot'ta xxxxx değerli birşeyler yazıcak.genelde 16000 olur.sonra loader'ı açın.o değer kaç ise loader'a onu yazın.2 tane kutucuk olacak onları işaretleyin oyuna girin.sorun kalmayacaktır.

ths mob hacım bu tontemle le client sorunsuz acıldı ama diger girişlerimde 30 sn icinden oyundan atıyordu bu yontemle oyundan atma sorunu kalkıyormu silip tekrardan apleyt ettim ??

Takımı
Galatasaray
diğer girişlerini deneyerek görebilirsin.yazdıklarımı harfiyen uygularsanız sorun yaşamazsınız :muck:

mob hacım tmm da giriyor sorun yok 30 sanie ıcınde masa üstüne atıyor harfiyen uyguladım ibot en son verisyon

updateden sonra duselmedi oyunu sildim tamamen tekrar kurdum ibot tekrar endirdim senın talımatınada harfınen uyguladım oyuna giriyor 30 sn son ra masa usdu

Takımı
Galatasaray
loader'daki tikleri sırayla kaldırıp tekrar deneyin , yani deneme-yanılma yolu ile :kalp:

şuanda oyunu sorunsuz oynayan varmı acaba biz de bilelim oyun calısmıyorsa ugrasmayalım boş yere

Yukarı Alt