melix41 demiş ki:
bak Şu lafa gıcığım biraz mantıklı ol kardeşim Oyun Kime ayit ? Joymax Şirketine Yaw arkadaş Oyunu Doldurmak için neden birsürü adam soksun Oyunu yazan Bir Şirket zaten Oyuna adam sokmadanda istediği kadar doldurabilir... nasıl acıp kapıyorsa istediği kadar adam sokar Bırakın şu cahil ayaklarını artık Öle bişey yok ...
o zamn bende sana şöyle bir soru sorayım "peki joymax neden botları tamamen engellemiyo istese 1 günde tüm botları iptal edemez mi?" eder eğer istese bot olayını kökünden bitirir. tamam gold bot olayını belki joymax yapmıyo o konuda kesin bişi söyleyemem ama ben townlarda oyuna bisürü çarın girmiş, hiçbişey yapmadan sadece beklediklerini görünce... haliyle şüpheleniyorum bunları oyuna kim sokar? neden sokar şayet gold bot şirketleriyse kârları ney? sadece serveri doldurarak kime yarar sağlıyolar? :wink1:

pacaveli demiş ki:
melix41 demiş ki:
bak Şu lafa gıcığım biraz mantıklı ol kardeşim Oyun Kime ayit ? Joymax Şirketine Yaw arkadaş Oyunu Doldurmak için neden birsürü adam soksun Oyunu yazan Bir Şirket zaten Oyuna adam sokmadanda istediği kadar doldurabilir... nasıl acıp kapıyorsa istediği kadar adam sokar Bırakın şu cahil ayaklarını artık Öle bişey yok ...
o zamn bende sana şöyle bir soru sorayım "peki joymax neden botları tamamen engellemiyo istese 1 günde tüm botları iptal edemez mi?" eder eğer istese bot olayını kökünden bitirir. tamam gold bot olayını belki joymax yapmıyo o konuda kesin bişi söyleyemem ama ben townlarda oyuna bisürü çarın girmiş, hiçbişey yapmadan sadece beklediklerini görünce... haliyle şüpheleniyorum bunları oyuna kim sokar? neden sokar şayet gold bot şirketleriyse kârları ney? sadece serveri doldurarak kime yarar sağlıyolar? :wink1:
İlk olarak JOYMAX Botları parmaklarını şaklatarak engelleyemezler. JOYMAX her ne kadar güvenlik sistemlerini 5 yıldıza çıkarsalar, her ne kadar çok önlem alsalar yinede bilgisayar mühendisleri açıkları bulup o açıklardan yararlanarak Bot yapımını sürdürür ve oyuncular da bu Bot ları kullanır. Benim tavsiyem Bot kullanmayın. Ha illede kullanacam diyorsanız Error ve sistem bozukluklarını şirkete bildiren dosyanın adını başka bir şey yapın [ SilkErSender ] ( Herkes bilir zaten ).
İkinci olarak JOYMAX GoldBotları neden banlamıyor ?
Çünkü o GoldBotlar Serverlarda M satışı yapan profesyonel şirketlere ait. Günlük, Haftalık yada Aylık satılan M miktarından JOYMAX'e vergi ödeniyor ve JOYMAX de bu Botların server'ı tıkamasına gözyumup banlamıyor. Yani onlar dokunulmaz.
Fakat bize gelince bize 100 yıllık Ban cezasını gözümüzün yaşına, karakterimizin level'ına ve aldığımız Silk miktarına bakmadan veriyorlar.

i bot ta sadece hs yi devre dışı bırakınca ban yeniyor arkadaş hs yi kaldırmış kullandığı gün ban yedi ben 3 aydır kullanıyorum tık yok :D

onunlada oynamadım normal ibotun çindeki 2 programı kurdum sonra ibto açtım sonrada loader i baska bi ayarmı vardı ?

Her online Oyunda , (Knight Silkroad vs vs ) tam 6 sene knight oynadım (ki şuan bıraktım haliyle) arkadaşlar oyunda Arkadaş , Dost , Kanka Kavramları Vardır,
1.si Eğer bir gm ile arkadaş iseniz o sizi banlamaz , (ayrıca diğer gmlerden biri banlasa bile charı açtırtabilirsiniz)
2.si Sizler Oyunda Ne Gm ile arkadaşssınız Nede başka birşey,sadece joymaxa premium parası veriyosunuz ve ban sebebi olan Bot kullanıyorsunuz, (adamın sizi gördüğü yerde banlaması çok normal yani)

sercen demiş ki:
pacaveli demiş ki:
melix41 demiş ki:
o zamn bende sana şöyle bir so :thumbsup: ru sorayım "peki joymax neden botları tamamen engellemiyo istese 1 günde tüm botları iptal edemez mi?" eder eğer istese bot olayını kökünden bitirir. tamam gold bot olayını belki joymax yapmıyo o konuda kesin bişi söyleyemem ama ben townlarda oyuna bisürü çarın girmiş, hiçbişey yapmadan sadece beklediklerini görünce... haliyle şüpheleniyorum bunları oyuna kim sokar? neden sokar şayet gold bot şirketleriyse kârları ney? sadece serveri doldurarak kime yarar sağlıyolar? :wink1:
İlk olarak JOYMAX Botları parmaklarını şaklatarak engelleyemezler. JOYMAX her ne kadar güvenlik sistemlerini 5 yıldıza çıkarsalar, her ne kadar çok önlem alsalar yinede bilgisayar mühendisleri açıkları bulup o açıklardan yararlanarak Bot yapımını sürdürür ve oyuncular da bu Bot ları kullanır. Benim tavsiyem Bot kullanmayın. Ha illede kullanacam diyorsanız Error ve sistem bozukluklarını şirkete bildiren dosyanın adını başka bir şey yapın [ SilkErSender ] ( Herkes bilir zaten ).
İkinci olarak JOYMAX GoldBotları neden banlamıyor ?
Çünkü o GoldBotlar Serverlarda M satışı yapan profesyonel şirketlere ait. Günlük, Haftalık yada Aylık satılan M miktarından JOYMAX'e vergi ödeniyor ve JOYMAX de bu Botların server'ı tıkamasına gözyumup banlamıyor. Yani onlar dokunulmaz.
Fakat bize gelince bize 100 yıllık Ban cezasını gözümüzün yaşına, karakterimizin level'ına ve aldığımız Silk miktarına bakmadan veriyorlar.
Kaldırır isterse

Takımı
Galatasaray
10 level'dan beri kullanıyorum 1 kere ban yemedim.şansınıza artık..

olur mu la sro nie oyuna bot soksun o botlar golbotter şirkelerinin sro sadece izin veriodu girmelerine banlamıyodu ama şimdi 55 bin ot banlandı

arkadaşlar oyunda bazı gerçekelr var ve bunları herkes görüyor.En azından oyuna zaman harcayanlar.GoldBot'lardan Joymax'in bencede garanti bir kazancı var yada bizzat Joymax tarafından yapılıyor.Arkadaşlarında dediği gibi ben oyuna 3 satte giremezken ishadedeki bir bot dc yedikten 1.5 dk sonra online olabiliyor.Eğer istenirse bu botlar kaldırılabilir.Nasıl?Su anda oyunnu %70i-%80i türk.Bunu herkes bilsin.Eğer Türk playerlar aynı anda oyundan çekilirse yalnızca 1 aylığına, ve bunun karşılığında Joymax'e böyle böyle ya bu botları kaldırırsın yada biz oyunda yokuz şeklinde e-postalar yağarsa...Joymax Türkler'in oyundan çekilme riskini kesinlikle göze alamaz ve isteklerimizi paşa paşa yerine getirir.Ama bir kaç sorun var:
1-110 olmus bir player neden böyle bişi istesin zaten oyudna 110 level onun için ne kadar az 110 varsa o kadar iyi.
2-Bir çok kişiye bu fikir saçma gelip uymayabilir.
3-Aynı anda tüm türklere bunu iletmek cok zor.

Benm 6 charım ban yedi botlar yüzünden kart extralarına bakarsan ortalama 8500 silk aldım. Bencede paralı parasız farketmiyor oyuna yatırdıqın paraylada alakası yok. Xianda oynayan warsa çok iyi bilr. Asamura wardı adam aylık 1000$ Lık siLk alıodu ama oda ban yedi.

Yukarı Alt