İşte geldim buradayım , 3 aylık bir dağ havasından sonra tekrar döndüm , inşallah unutulmamışızdır , evet nerede kalmıştık , i like u guys , işte öyle bir merhaba diyeyim dedim , aslında daha önce diyecektim ama site yenilendiği için acc. aktif gözükmüyordu , sağolsun adminimiz modumuz ilgilendi de mai ciğime kavuştum :mrgreen:
extrabeer :mrgreen: extrabeer

gelmişken banada yardım etsen bot accountum çalındı maicim kimse bişi yazmadı sen bilirmisin bu hırsızdan nası geri alabilirim accountum

Botu aldığın adamlarla temasa geç durumu anlat onlar sana yeni şifre vereceklerdir , yani eskiden yolu buydu ama botun paralı değil crackli ya da beleş filansa sanırım yapabileceğin bişey yok , kolay gelsin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyyy gelen gelene yahu bak buna bayıldım işte sitemizden kim gittiyse bir yerlere gene gelmesini bildiler bizi sevdikleri için mi xXx hayatlarının devamı için mi acep ihihihii mai seni hemen yan odaya alalım hacım özledik wallahi :lolmuch: :lolmuch:

temasa geçtim bakalım hayırlısı

ama arkadaşlar botu alırken verdiğiniz maili ve gizli soru cevabı unutmayın çünkü ben unuttum

ama genede başkabilgiler verdim inşallahverirler

Yaw ben aslında hiç ayrılmadım ki tatile gittim 3 aydır dağ çiçek böcek geziniyordum :mrgreen:
Now i m back ; hmmm demek XxX aşkı he ehh atarız bir el hacu ne olacak :lolmuch:

maiiiiiii hosgeldın :lol: özlettın valla kıs burdasın işallah kacmassın bı yere yenı servera gıdıyoruz gelıcekmısın Question

SonSAHNE

Bilgiliyim
XxX dediniz içim yandı :lol: xxx alımları varken ben pek takılmazdım foruma baktım en eğlenceli forum bu. Tek alıntı yapmadığım forum bu. çünkü başka forumlardan buraya alıom. Tabi biraz (Ç)alıntı oluo ama olsun elimizden geldiği kadar yardım edioz :lol: xxx de olsam kesin 5 yıldız üye olurdum :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xXx dediğiniz sadece sözde olan birşey varlığı meçhul gören varmı duyan varmı gidip de gelene varmı hiç bilmiyoruz bizde popcorn

wow maiiiiii hoş geldin hacum :lol:
xxx özel bölüm totalde 10 kisi görüyor ona alımları nerde gördün :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wahhh hoşgeldin Mai...Özledik seni,işler seni bekliyor sitede...WB WB... Razz

Yukarı Alt