1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

|ı| Hesap Koruma Rehberi |ı|


 1. lemonade

  lemonade exlmanager

  Kayıt:
  3 Ocak 2009
  Mesajlar:
  11.444
  Beğenilen Mesajlar:
  40
  Ödül Puanları:
  58
  Meslek:
  студент
  Şehir:
  Белгород

  [​IMG]
  Oyuncularımızın oyunda hesaplarına,karakterlerine ve ekipmanlarına ne kadar değer verdiğini biliyoruz.Hesap bilgilerinizi korumak için bu güvenlik önlemleri takip eetmelerini oyuncularımıza öneririz:

  · Parolanızı, karmaşık ama hatırlanır olmalıdır.
  En az 8 karakter kullanın harfler (büyük ve küçük harf ) ve sayılar .Unutulmaz ve benzersiz bir parola oluşturun. Tahmini basit ortak sözlük kelimeleri ve isimleri parola olarak kullanmayınız .
  Ayrıca e-posta doğrulama sistemi kullanın ve düzenli olarak Joymax hesabınız için kullandığınız e-posta şifresini değiştirmenizi öneririz . Ayrı diğer Web siteleri için kaydolurken Joymax hesabınız için kullandığınız e-postayı kullanmayın.

  · Joymax çalışanları (GameMasterlar, Forum Moderatörleri, Müşteri destek temsilcileri ve diğerleri) HİÇBİR ZAMAN oyun şifrenizi, e-postanızı sormayacaktır
  Bazı insanlar Joymax personel hesap bilgilerini almak için taklit etmeye çalışır.Eğer birisi Joymax için çalıştığını iddia ediyor ve hesap bilgilerinizi istiyorsa o kişi engellemek için bize bildirin.

  · Kimlik avı web siteleri ve e-postaları engellemek
  Sisteminize Keyloggers yükleyebilecek kötü amaçlı Web sitelerine girmeyin . Ayrıca Joymax portalı taklit eden ve kişisel bilgilerinizi girmenizi isteyen kimlik avı sitelerini ziyaretten kaçının.Joymax, müşteri desteği veya GM'leri taklit eden e-postaları açmayın.
  Web sitelerinin doğru olup olmadığını her zaman ikiz kez kontrol edin doğru ise resmi Joymax web adresine yönlendirir . Aşağıda Joymax, Silkroad Online ve Silkroad-R resmi etki alanları:

  http://www.joymax.com/portal
  http://www.joymax.com/silkroad
  http://www.joymax.com/silkroad-r


  Yukarıda web adresleri ile ilgili herhangi bir değişiklik resmi web sitemizde ilan edilecektir.

  · Hilekarlık ve üçüncü taraf oyun servislerinden kaçının.
  Lütfen hesap bilgilerinizi kimseye avermeyiniz.Hesabınızı tehlikeye atacak powerleveling hizmetlerinden kaçınınız.Eski arkadaş ve powerleveling şirketler bir süre sonra yeniden hesabınıza erişim sağlayabilir.
  Hesap bilgilerini elde etmek için çeşitli dolandırıcılık teknikleri olduğunu unutmayın . Hilekarlar tarafından yanıltılmayın,dikkatli olun ve bireyler ya da ipek hesabınız için ücret sunan şirketlere bilgilerinizi vermeyin .

  · Başka birinin bilgisayarını kullanmayın
  Başka bir kişinin bilgisayarında oynamak (i.e. internet cafe) haklenme şansını arttırır.Eğer bir internet kafede oynuyorsanız , kullandığınız bilgisayarın güvenli olduğundan emin olun ve bilgilerinizle ilgili herhangi bir iz bırakmayın.

  · Şüpheli dosyaları hiçbir zaman yüklemeyin ve yasadışı programları kullanmayın.
  Yasadışı programlar genellikle Truva atları veya hesap bilgilerinizi tehlikeye atan keyloggers ile paketlenmiştir . Keylogger (tuş vuruşu günlüğü gibi) bir hacker gizlice bilgisayarınızın tüm faaliyetlerini izlemek ve otomatik olarak günlükleri e-posta veya ftp aracılığıyla göndermek izin veren bir programdır.
  Virüs ya da trojan, parolalar gibi tüm bilgileri ile aynı e-posta hesapları, banka bilgileri, kredi kartı numarası, belgeler ve virüslü bilgisayarda depolanan diğer gizli veriler hacke olabilir .

  Casus yazılımlar ve tuş vuruşu kaydedicileri genellikle kullanıcının eyleminin bir yan etkisi olarak yüklenir (bir eki/indirme programları açma / güvenilmeyen yükleme plug ins). Bu nedenle, en güvenli yol herhangi bir şüpheli dosya yüklenmemesidir.

  Ayrıca, Silkroad Online istemcisi yanı sıra yasadışı herhangi bir program,herhangi bir alet, istemci değiştirmek için kullanmayın. Oyuncuların oyunu çalıştırmak için herhangi bir programa botlara Ya da çoklu iştemciye ihtiyacı yoktur. Onların programı resmi yazılım sağlayıcısı tarafından herhangi bir iddiası,ya da Joymax ve birçok müşteri tarafından kabul edildiği, sadece bir pazarlama taktiği olduğunu unutmayın.Yasadışı programların kullanımını yalnızca oyuncu kimliği ve hesap hırsızlığını açık hale getirir.

  · Anti-virüs ve anti-casus yazılım yükleyin.
  Anti-virüs ve anti-spy yazılımları bilgisayarınıza yüklemelisiniz.Bu programlar sisteminizde yüklü Trojans/malwares leri engeller .Ayrıca düzenli olarak kötü niyetli tehditler ve güvenlik açıkları için bilgisayarınızı taramanızı öneririz .

  · Sistem ve yazılımlarınızı sık sık güncelleştirin.
  Kullanıcılarımızın İnternet tarayıcılarını belirli aralıklarla güncelleştirmelerini öneririz ,bilgisayarınız ve hesap bilgilerinizi virüslerden korumak için iyi derecede antivirus ve anti spyware programları yüklemenizi öneririz.
  [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Kasım 2015
 2. Mehmet_Tr_45

  Mehmet_Tr_45 rank8

  Kayıt:
  4 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Süper anlatım teşekkürler
   
 3. Lenneth

  Lenneth rank8

  Kayıt:
  11 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  20.440
  Beğenilen Mesajlar:
  13
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Tekstil
  Şehir:
  İstanbul

  /Sabittir, teşekkürler :kalp:
   
 4. yunxixiner

  yunxixiner rank8

  Kayıt:
  15 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  20
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
 5. lemonade

  lemonade exlmanager

  Kayıt:
  3 Ocak 2009
  Mesajlar:
  11.444
  Beğenilen Mesajlar:
  40
  Ödül Puanları:
  58
  Meslek:
  студент
  Şehir:
  Белгород

  niye upluyorsun kardeş :lol: