merak eden yok zaten ^^ açıklama için saol kimseyi küçümsemek amacıyla yazılmış birşeyde değildir zaten.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şubat ayına girdik tarih olarak hangi gün ve hangi saat dilimini seçiyoruz alternatifleri alalım Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ooo efendi tamam ekliyorum listeye çok iyi oldu seninle tanışacak olmak extrabeer

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şimdi yaş sınırı alkol olmazsa gibi sıkıntılarla pek uğraşmak istemiyoruz sen gel her yere girebilirsin alkol de almadan oturabilirsin meyve suyu kahve ne güne duruyor Wink

baho1992 demiş ki:
wayyyyyyy extra deme taximde buluşma var bende gelebilirim benide yaz ama işlere bağlı tanışmak isterim sizlerle ama sırf alkol olmaz bir nargile keyfi de çekeris çilekli tercihimdir extraokk
vayy baho sendemi gelcen Extra yaz benide extraokk hafta sonu c.tesi günü olursa gelme ihtimalim %99 a kadar cıkar tabi bi aksilik olmazsa bide gideceğimiz mekanda nargile şart

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
Idea Idea I.Geleneksel Extraloob.Com İstanbul Etkinlikleri Idea Idea

Şubat 2008'de bir İstanbul Taxim etkinliği düşünüyorum kimler gece http://www.extraloob.com ailesi olarak bizlerle tanışmak buluşmak silkroad konuşup alkol almak ister katılımcılar bu listede güncellenecektir 1 kişi bile gelse ben geleceğim Cool

Katılımcı Listesi :
1- extraloob
2- WithNoFear
3- BeBeT0
4- MortaLStatuS (Kesin Değil)
5- cruoizei
6- screamadle
7- jesuswan
8- Baron__
9- Jiggy
10 -Paris
11- baho1992
12- Efendi
13- rallici33

Ps : modlar katılımcıları listeye ekleyin ve listemiz güncellensin.

Saygılarımla,
15-16-17 veya 22-24 Şubat diyorum siz ne dersiniz Question

ulan istanbulda oturmak vardı beah :mrgreen: şu bana bu gün uyar şu gün uyar diyede sipariş vermeyin adam okadar ayarlamış istanbulda oturacam valla hangi gün çağırsa giderim,bütün forumla tanışma fırsatı işte borumu :lol:

Pennywise demiş ki:
ulan istanbulda oturmak vardı beah :mrgreen: şu bana bu gün uyar şu gün uyar diyede sipariş vermeyin adam okadar ayarlamış istanbulda oturacam valla hangi gün çağırsa giderim,bütün forumla tanışma fırsatı işte borumu :lol:
extra
15-16-17 veya 22-24 Şubat diyorum siz ne dersiniz Question die yazdı farkındaysan bende bana en uygununu söyledim bu siparişe girmio.. extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pennywise demiş ki:
yeahhh işte böyle hacım wallahi bir de Ankara buluşması yapılır merkezi hesabı yazın talha serkanda gelir güzel olur Wink

rallici33 demiş ki:
Pennywise demiş ki:
extra
15-16-17 veya 22-24 Şubat diyorum siz ne dersiniz Question die yazdı farkındaysan bende bana en uygununu söyledim bu siparişe girmio.. extraokk
tamam bende diyorumki şu gün olacak dese gelmeyecekmisin yani boş yere şu gün olsun bu gün olsun muhabbetlerine gerek yok Wink

Pennywise demiş ki:
rallici33 demiş ki:
Pennywise demiş ki:
extra
tamam bende diyorumki şu gün olacak dese gelmeyecekmisin yani boş yere şu gün olsun bu gün olsun muhabbetlerine gerek yok Wink
okul var cano öle her istediğimde taksime gidemem yanlışsam söle

Yukarı Alt