MortaLStatuS demiş ki:
SoN_eMiR demiş ki:
Bende Gelmek istiorum ama gece olursa Gelemem Yaş 14 Peder Salmaz geceleyin ama gündüz olursa gelriim
gelsen bile 14 yaşında içkili bi gecede ne işin var :lolmuch:
bence gelmesinde hiç bi sakınca yok çünkü biz küçüğüyle büyüğüyle ihtiyarıyla yaşlısıyla çocuğuyla genciyle adamıyla karısıyla WWW.EXTRALOOB.COM ailesiyiz Cool

biz istanbula 15 tatilde gelebilirz ama gece amcamla beraber belki bende akarım taxime xD ne güzel olur bnmde yazş 14 bu arada amıcam içer ben izlerim :mrgreen: Aslında süper olur değimi En çok Extra Abimizi Görmek istiom bi resmini görmüştm ama canlı canlı daha bi güzel olur extraokk

HeLL_KinG demiş ki:
MortaLStatuS demiş ki:
SoN_eMiR demiş ki:
Bende Gelmek istiorum ama gece olursa Gelemem Yaş 14 Peder Salmaz geceleyin ama gündüz olursa gelriim
gelsen bile 14 yaşında içkili bi gecede ne işin var :lolmuch:
bence gelmesinde hiç bi sakınca yok çünkü biz küçüğüyle büyüğüyle ihtiyarıyla yaşlısıyla çocuğuyla genciyle adamıyla karısıyla WWW.EXTRALOOB.COM ailesiyiz Cool
bakalım onun anneside öle düşünüyomu

_CaspeR_

Buralıyım
ben gelebilirim bir işim çıkmazsa tabi söz vermiyim ama

Ps:Düzenlicem katılımcıları ama duyuru gönderemezsiniz diyo yani düzenleyemiyoruz napalım global modlar düzenler veya okan abi katılımcıları düzenlersen iyi olur

Morwena

Buralıyım
Ronin demiş ki:
Ankara İstanbyul dünaynın bir ucundan diğer ucu gibi :S Maalesef...
Ehauahu Erdek İstanbul 15 tatilde belki ananemlere gidersem aslında 2 saat İDO ordan 1 saat te sürre gitçeğimiz yer olur ama zor :lolmuch: Razz

hacım ben gelırdım de ben Ankaradayım.... ayrıca cafeyı bırakamam o sorunda var...

gelın Ankara da ben sizi ağırlıyam...

HeLL_KinG demiş ki:
İnsan "www.extraloob.com" yerine "Extralooß" ailesiyiz felan yazar....

bende george bush ! :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

pfffffff

Aileden
Biz 3 5 kisi gelebiliriz duruma gore hacim, bizi eklemeyin ama devali bu topici takip ederiz.

Wicked

Game Designer
Nerde Antakya Nerde İStaNBuL =)) İ sini bilmem bikeren =)

benim yerimede bi şişe extraTborg devirirsiniz sigara külüde olsn içinde =)) Cool

gelmeyi çok isterdim =)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cruoizei demiş ki:
Beyler Bende İstanbulda Oturuyorum.. Eğer Katılım Olursa GeLirim ve Gidicek Güzel Bir Yerde AyarLarım Gece Çalışıyorum..
Taxim Nevizade düşünüyorum oralarda güzel cafe-bar-pub tarzı yerler var nezih ortam alkolde oldumu tamamdır var mı bu tarz bildiğin tavsiye edebileceğin bir yer Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ElazigLee demiş ki:
Biz 3 5 kisi gelebiliriz duruma gore hacim, bizi eklemeyin ama devali bu topici takip ederiz.
çık gel kaçırma bu etkinliği bir daha anca yaz tatilinde başka ilde olur Cool

Yukarı Alt