Hs Server İle oyuna girmek;
Arkadaşlar öncelikle indirdiğimiz Hs Server isimli dosyayı açıyoruz ve içindeki dosyaları Silkroad klasörünün içerisine kopyalıyoruz. Sonra ProjectHax adlı dosyayı açıyoruz. Burada Custom yaparak ibotta yazan port numarasını giriyoruz. Sonra patch diyoruz. Sonra Hackshield adlı dosyayı açıyoruz ve Launch SRO diyoruz. Silkroad açıldıktan sonra kapatıyoruz silkroadı. Sonra İbottan açıyoruz. İbottaki port numarasını Edx loadere giriyoruz ve Launch diyoruz. Oyunumuz başlıyor.

Denediniz mi

kardeş laptop dan bağlanıourum.bu pc de aksi gibi win7 war.xp deneyip haber ederim sizi

Tony Montana demiş ki:
Hs Server İle oyuna girmek;
Arkadaşlar öncelikle indirdiğimiz Hs Server isimli dosyayı açıyoruz ve içindeki dosyaları Silkroad klasörünün içerisine kopyalıyoruz. Sonra ProjectHax adlı dosyayı açıyoruz. Burada Custom yaparak ibotta yazan port numarasını giriyoruz. Sonra patch diyoruz. Sonra Hackshield adlı dosyayı açıyoruz ve Launch SRO diyoruz. Silkroad açıldıktan sonra kapatıyoruz silkroadı. Sonra İbottan açıyoruz. İbottaki port numarasını Edx loadere giriyoruz ve Launch diyoruz. Oyunumuz başlıyor.

Denediniz mi
kardes dediğin gibi acılıyor fakat 2. char icinde aynı işlemlerimi yapmamız gerekiyor?

beyler hatanın çözümünü sunuyorum.. yeni sürüm ibotu indirdiğinizde, bot klasörünün içinde srodir metin belgesinin olmadığını göreceksiniz. srodir metin belgesi oyunun kurulu olduğu yeri gösteriyor.. eğer silmediyseniz eski bottan srodir metin belgesini alıp yeni olan indirdiğiniz yeni bot klasörünün içine kopyalarsanız hata düzeliyor.. ama bot eskisi gibi çalışmıyor hs server olayı var sitesine bakıp çözersiniz.. 3 adımda açıklamış neler yapmanız gerektiğini.....

oyunu açıyor ama kısa bir süre sonra disconnet veriyor.. yeni sürüm çıkmazsa işimiz zor.i botuda bitiricekler ya buna yanarım :)

lightened demiş ki:
beyler hatanın çözümünü sunuyorum.. yeni sürüm ibotu indirdiğinizde, bot klasörünün içinde srodir metin belgesinin olmadığını göreceksiniz. srodir metin belgesi oyunun kurulu olduğu yeri gösteriyor.. eğer silmediyseniz eski bottan srodir metin belgesini alıp yeni olan indirdiğiniz yeni bot klasörünün içine kopyalarsanız hata düzeliyor.. ama bot eskisi gibi çalışmıyor hs server olayı var sitesine bakıp çözersiniz.. 3 adımda açıklamış neler yapmanız gerektiğini.....
Sro.dir dosyasını bi SSii atarmısın ben gosteriorum ama yuine hata verio eskiside elimde yok

inzar67 demiş ki:
Arkadaslar aynı sorun 5 dk önce bende de vardı.Ama çözdum sızlerlede paylasım hemen.
http://ibotforfun.blogspot.com/ bu siteye girip
iBot v1.0.99b
iBot v1.0.99c
iBot v1.0.99d
Bu dosyaların 3 ünüde indirin ve botun oldugu klosörün içine kopyalayıp tek tek atın ve önuneze gelen soruya ewet diyın ve bide öle deneyın...

Yardımcı olabıldıysem ne mutlu bnaa :dance:
beyler denedim oluyo işe yaradı sagolun :)

Yukarı Alt