Beyler I Am Legend (Ben Efsaneyim) Filmini İzleyenler Varsa Dikkatini Çektimi Bilmiorum Ama Ordaki Bas Rol Oyuncu Yani R.Neville Tanrı Dİe Bisi Yoktur Dio..Eeee Tami Haliyle Film Alt Yazılı Bizim Çevirmen de Söle Yazmıs.

R.Neville:Tanrı Diye Bisey Yoktur.Bunu Kafana Sok Artık.(tami böyle bir yazı geçmiyor adam ingilizce konusuyor sadece anlamanız için yazdım)

Türkce Altyazı: Tanrı Diye Bisey Yoktur.
(Töbe De Len)

Anlasılmasının Zor Oldugunu Biliyorum Ksr Bakmayın!!!

Ama Ben Koptum!!! :lolmuch:

Gercek vizyondaki filmde de mi ole? :lol: Bizim arkadas vizyona girmeden bikac gun once bulldu ,izletti bize.O hasa de ualni biliom yani.

Teamwolf_TR demiş ki:
Yok Yaw Dvd De.Sen Anladınmı Olayı Kardes Anlatamadım Ama Embarassed
anladım ya bizde diomya arkdaslarla islerken dikkatımı cekti.Ya filim ozetini bilimiosnız hic bakamyin ztn....Simdi film ingilizceya,bir ceviri oluyo.Will smith bir kadınla konusurken tartisolar ve W.Smith There is no G*d,yani Allah yok dio(Tovbe Tovbe..)İsste bunu turkce yapan adam altyazıda w.Smith bu dedigin zman alta hasa de ulan:D yazmıs hepsi buh.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir konu da ben açmıştım bu filmle ilgili ama çok gereksiz bir film olmuş izlemek bile hata.

bir çeviride de Haşa de Ulan yazmışlar yarılmıştım gülmekten ahahhaaa :lolmuch: :mrgreen:

Liu

rank8
extraloob demiş ki:
bir konu da ben açmıştım bu filmle ilgili ama çok gereksiz bir film olmuş izlemek bile hata.

bir çeviride de Haşa de Ulan yazmışlar yarılmıştım gülmekten ahahhaaa :lolmuch: :mrgreen:
:lolmuch: Razz
bu film demı okan abi

extraloob demiş ki:

altyazısız izlicen tabi çok iyi ing lazım altyazıda iyice sıçıyolar hevesi kaçıyo insanın,illa altyazılı izlerim ben diyosanda ingilizce altyazılı izlicen divxplanet ta bisürü var zaten :mrgreen: ha buarada film mükemmel bence kesinlikle izlenmeli :lol:

Kod:

bir çeviride de Haşa de Ulan yazmışlar yarılmıştım gülmekten ahahhaaa
Bende Bunu Demek İstemistim!!! Yorumun İçin Saol!!!

Yukarı Alt