arkadaslar hysteria ılgılı tartısma bolumu acıorum sıze bırbırınızı yıyecegınız bır platform sunuyorum :lolmuch: alın tartısın hysteria guıld bolumunu lutfen kırletmıyın hysteria ıle sorunlarınız gelın burda konusun hysteria guıld bolumu lekelemeyın

Saygılarımla Go2Hell

he valla saol bırbırını yemek ısteyen gelsın burda yesın hysteria guıld bolumunu kırletmesın
tsk

Valla batıcım ortada birbirimizi yicek bir durum yokki cekememzlik var sadece okadar... :lolmuch:

haklısın walla mıllet okadar kıskanıokı nazara gelıcez allah korusun guıld amblemını nazar boncugumu yapsak ne:D :lolmuch:

walla cok ii fikir ama HYSTRERiA ve tartısma kelimeleri birbirine cok uzak :lol: tartısma=darkBORN

__AwRiL_ demiş ki:
walla cok ii fikir ama HYSTRERiA ve tartısma kelimeleri birbirine cok uzak :lol: tartısma=darkBORN
2 guildinde birbirini cekemedigi acik bi biriniz bi digeriniz birbirinize laf atmaktan baska sey yapmiyosunuz

topici izliyorum bakalim sonunda nolcak

ben 2 guılddende deilim eskiden HYSTERİA daydım ama bi gercek var darkBORN cekemiyor _ACID ın buglarını bozmaya calısan kimdi acaba?

EXC123 demiş ki:
__AwRiL_ demiş ki:
2 guildinde birbirini cekemedigi acik bi biriniz bi digeriniz birbirinize laf atmaktan baska sey yapmiyosunuz

topici izliyorum bakalim sonunda nolcak
izle yani sen nesin ki? lol. :lol: :lol:
dün boktun bugün koktun.

sadece ızlıomusun acaba bızım cekemesmes lıgımız yok eger bu serverda olsaydın anlardın bız war ıstıoruz onalr ıstemıo bumu cekemeeslık bı suru ss le madara edıoruz bumu cekmeesmızlık uniqe lerın cogunu hysteria playerı kesıo bumu cekememslık sen bence bır sozlugu ac bakalım cekemeslıgıın anlamı neymıs Evil or Very Mad

yanlısın var TG ve URU yi biz kesioz isuyada el attık 1-2 gun sonra onlarıda keseriz(TurKiSH_BoyS)

A

Anonymous

Guest
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
BunLar RekLam Kokan HareKetLer RekLammmm

Tartışma aLanıymış Pehh!! Kendi Kendinize Yazmaktan Başka Bişey Göremiyorum :mrgreen:

Piştt Eren İkide Bir darkBORN Deme.. Daha Bundan bi Kaç gün ÖnCe hysteria'dan atıLdığını Gördüm haLada hysteria hysteria Diyorsun Ne Ayak? Sadece Kendi guiLdin Hakkında Yorum Yaparsan Sevinirim..

darkBORN NUMBER ONE !

gelelim sana L3tH4L ben o guıldden atılsaydım geri cagırılmazdım jijim hem sanane yaaa istedigimi derimmm HYSTERiAAAAAAAAAAAAAAAA :lol:

A

Anonymous

Guest
__AwRiL_ demiş ki:
gelelim sana L3tH4L ben o guıldden atılsaydım geri cagırılmazdım jijim hem sanane yaaa istedigimi derimmm HYSTERiAAAAAAAAAAAAAAAA :lol:

Tek Bişey Başkasının S... Gerdeğe Girme Wink Kendin İcraat Yap Kendin SöyLe Wink

A

Anonymous

Guest
__AwRiL_ demiş ki:
kişi kendinden bilirmişşşşşşş

En Azından Kendi guiLd'mi Savunuyorum.. Kendi Adamımı Kendimi .. Ama Başkasını deiL Wink Çaktın Cunum.. Razz ÖZenti deiLim Ben.. Senin hysteria'da Nesin Union Yada Başka Bişey.. hiç bişeysin Sen orda.. O yüzden Bırakta onLar Konuşsun Sen deiL Bebi :mrgreen:

Yukarı Alt