Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
- Resim Silinmiş.

Herkese merhaba uzun süredir üzerinde çalıştğım 5int 1 str hybird heuksal çar yapılandırmamı tamamladım. Rehber %100 tecrübelerime aittir. 90 lvl skill lerine göre ayarlanmıştır.

öncelikle Skill lerden başlayalım
Heuksal skill lerimiz aşağıdaki gibi olacaktır.

- Resim Silinmiş.

Neden bu skiller?
Fly dragon serisini yerine nuke atabileceğimiz için açmıyoruz. Comboyu açmamızın nedeni hybird olmamaız ve birçok defa hızlı bir şekilde combo vurarken imbue de vurmamızdır. Soul Spear serisi Stun dan dolayı açılacaktır. Dönmelerin Knock back özelliği PvP de bolca işimize yarıcaktır. Dancing deomon skill lerini açmak size kalmış resimler üzerinde göstermeyi unuttum.

Cold Skillerimiz aşağıdaki gibi olacaktır
- Resim Silinmiş.
Neden bu skiller ?
Coldda snow shield ve physical defans buffımız kesinlikle gereklidir. Kırmızı ile gösterdiğim skill leri açmak tamamen size kalmıştır. Cristal Wall ı açmaya zamanımız olmayacağını düşünüyorum PvP de ama isteyen arkadaşlar açabilir. Ama fikrimce işe yaramıcaktır. Lightning nuke yeterli olacağı kanısındayım. Ancak isteyen arkadaşlar Cold Nuke de açabilir yada isteğinize göre 1 lvl açıp 2.cisini açabilirsiniz. Frost nova nın 90 lvl de ne kadar dondurma olasılığı olacağını bilmemekteyim. Onun için size kalsın dedim ancak ben yerinizde olsam açardım

sıra lightning de.. Lightning skill lerimiz aşağıdaki gibi olacaktır..

- Resim Silinmiş.
Neden bu skiller ?
Lightning hakkında fazla yorum yapmaya gerek yok sanırım. imbue Lightning olacaktır. Must piercing mag. attack için concentration parry ratio için gereklidir. pasif skill imiz zaten olmazsa olmaz :mrgreen: Ghost walk pvp için Koşma ise hızlı kasmak için kesinlikle gereklidir. Lion shout lar canavarlara karşı ufak canı kaldığında kullanabilirsiniz ve çok seri olduğu için pvp dede hemen vurşun ardına eklenebilir. Lightnin nuke ise PvP ve kasarken uzaktan damage vurmamıza yarıcaktır. zaten int ağırlıklıbir çarı nukesiz düşünemeyiz ?!!!!!!...

30 lvlde fire açılacaktır. pasif skill i zorunludur. isteyenler diğer buffları da açabilir. daha fazla şeye ihtiyaç yoktur.

Stat Pointlerimi nasıl vermeliym ?
Stat pointlerimizi 2 lvl de bir 3 stat pointimizin birini str vererek yapılandırıyoruz. Hızlı kasmak isteyen arkadaşlar 67 lvl e kadar Full int nuker gibi gelip ardından STR verebilirler. tam olarak 5-1 elde edilememesine rağmen aradaki bikaç int önemli değildir. Dediğim gibi 1 lvl full int diğer lvl 2 int 1 str verirseniz daha güzel olacaktır.

Kıyafetim ne olmalıdır?
Cold açık olduğundan ve snow shield a sahip olduğumuza göre bol str li bir Garnment giyilebilir. Bol İntli Str li bir pretector set benm önerdiğim yoldur. Kesinlikle armor giymeyiniz. 5-1 olduğumuzdan birazda damage den kurtarmalıyız. Garnment ile pretector iarasındaki fark azdır. Armor ile pretector arasında ise uçurumlar var.Armor giyilmesi durumunda çok fazla damage kaybederiz.Garnment giyer isek full int armor sword shieldla hmn hmn aynı nuke atarız

PvP deki yerim nasıl olacak?
Pvp de kesin yenilecektir dediimiz yada yenemez pvp uzar gider dediğimiz bir çar yoktur. Skill lerinizin iyiliğine ve iteminize göre serverin hakimi olabilirsiniz. Str glavier ve blader a karşı bariz bir üstünlüğümüz vardır. Full int çarlarda ise zorluk çekeceğimizi sanmamaktayım. bizi zorlukcak tek bir çar varsa Hybird ve STR okçulardır. Onlara karşı ise dediğim gibi itemler ve skill ler girmektedir. Ama bahsettiğim pvp durumları eşit olması takdirde şartların. Karşınıza gelen bladerın yada glavier a göre değişecektir durum. Daha sonra sen demiştik biz yenildik demeyin :mrgreen: . En zorlu rakibi öbür 5-1 dir ?!!!!!!... .

Eğeleneceğiz bir çar olacağına eminim gerek nukeler gerek Heuksal larla canınız hiçsıkılmıyacaktır. Bol Jobwarlar ve uniqueler. ?!!!!!!+

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ellerine saglık kardesim cook guzel olmus ama takıldıgım bır nokta var fire eklemeze bence hic gerek yok ayrıca cold da eklmek sıze kalmıs dedıgın cold nuke de eklenmesı gereken skıllerden (bnm goruslerim seninkilere saygım buyuk) yine de super olmus extraokk

Takımı
Besiktas
güzel olmus işime yarıcak özellikle yeni açtıgım char için sık kullanılanlara ekledim fire nukeyi açsak?

uygulamada da kotu hele bır de nuker olarak kullanmak dusunuyosa arkds o daha da kotu pys. damage yok mag.damage yok balance desene yerlerde ısterse sosun set olsun (bırebır 2int 1 str olup uzerınde +4 som set olan arkdsm var) yıne de ne bır pure ınt nuker kdr damage yapar ne de full str kadar dayanıklı olur extraokk

kahpehayat demiş ki:
darklord7 demiş ki:
Eline sağlık güzel rehber popcorn
Ama bence hybird sağlam olmuyo Wink
chinese char aççaksan hybrid aççaksın arkadasım hybridi tutturdunmu onun kadar sağlam char olmazz..
katılıyorum ama full int ve bladerların hakkını yemeyelim her yapılandırmanın zevki ayrı çok saçmaları dışında ((eg : 2int 1 str))

peki ben 5:1 yapmistim memnundum ama sattım iste simdi 7:1 yapiom ve eline de honor sun alcam bakalım nasi olcak ^^ ama str biraz daha fazla olsun die acaba tekrar 5:1 mi yapsam diom chari

arkadaşlar benim 5-1charım var lw 38 ben 36 lw de 40 lw ful int depeye zıplamayla tek attım o bana tek atamadi ful str glavie adamdan bile saymıyorum 1nuke 1tepe olmazsa ful dön bladaciyi sölemeye gerek yok zaten kac kac vuruyo bana :d birde bakın 1tane 36 lw okcu ile 36 lw nuke beni yıkamıo aynı anda ortalıgı yıkıyorum
7-1gelince bi işe yaramz benim arkadaşın var kendinden 2 lw duşuk ful int yatıo oda 500 hp actıgı halde bana sorarsanız 5 -1 isteyenide yardım ederim geliştirmede
server:TİBET
name:II_ZeYNa_II
lw :38
cok manyak bir char
sakın 7-1 olıştırım demeyin :d

asikral demiş ki:
arkadaşlar benim 5-1charım var lw 38 ben 36 lw de 40 lw ful int depeye zıplamayla tek attım o bana tek atamadi ful str glavie adamdan bile saymıyorum 1nuke 1tepe olmazsa ful dön bladaciyi sölemeye gerek yok zaten kac kac vuruyo bana :d birde bakın 1tane 36 lw okcu ile 36 lw nuke beni yıkamıo aynı anda ortalıgı yıkıyorum
7-1gelince bi işe yaramz benim arkadaşın var kendinden 2 lw duşuk ful int yatıo oda 500 hp actıgı halde bana sorarsanız 5 -1 isteyenide yardım ederim geliştirmede
server:TİBET
name:II_ZeYNa_II
lw :38
cok manyak bir char
sakın 7-1 olıştırım demeyin :d
şuan böyleysen 80 de düşün yüzde 52 snow shield

Yukarı Alt