?!!!!!!.. iyi gunler beyler şimdi sıze sorunumu acıklayayım!!
oncelıkler charım 72 lwl 5 int 1 str stat larında gıdıldı. skillerı 72 bow 72 fıre 60 buz 60 lıght Ben charımı 5/1 dewam ettırcem fakat ıkılemede kaldım .
* acaba 72 de mı farm yapsam yoksa 80 demı .eger 72 de yaparsam spear skıllerı acarım.yada 80 de yapsam bow ıle hızlı kasılabılırım ve ıyı sp toplayabılırım.
* ve sizce 80 lıght 80 cold 80bow 60 fire mı yapayım yoksa 80 lıght 80 cold 80 heuksal 60 fire mı yanı bowu kapatmalımıyım.
--sole bı acıdan bakarsak bow ıle pwp avantajı sahlaya bılecegımı dusunuyorum ilk once bir lıght nuke sora bow ıle uzak lastırıım.sonra bir 1 bow skılı ve gene nuke bow da kı sıyah kusun sagladıgı phy atac power da baya iyi 900 + lerde bısı werıyor yanı bow un crt ı ıyı olursa pwp lerde buyuk ıhtımal 3 bılemedın 4 uncu wurusta karsıdakı char yatar.Lıght ında crt lerde etkısı olucak o da bır gercek
-- acıkcası suan cok kararsızım bır yanda spear sayesınde +3000 k hp ve extra nuke damage war dıger yanda hızlı kasılmak ve extra phy atack war..!!! sizden yardım ıstıyorum.Lütfen Mantıklı bır sekılde acıklaması ıle yorum yaparsanız sewınıırm :roll: ?!!!!!!

RoyalFlush

Bilgiliyim
çarın 5/1 hybrid.bow da crit vs. bekleme.beklesende çok güçlü olacağını sanmıyorum.bow bana kalırsa her zaman str lerin çarıdır hybrid olunca fazla güçlü olacağını düşünmüyorum.

ayrıca spear gitmeni öneririm.snow açtığında yıkılmaz bir çar olacağını düşünüyorum.ancak sadece nukelere takılı kalmamalısın.heuksal skillerinide iyi kullanabilmelisin ve dediğin gibi +3k hp gibi bir değer elde edebilirsin ve bu gerçekten önemli bir sayı.

kesinlikle spear.Ve a4 e sonuna kadar katılıyorum.Bow charın hybrid i bence çok hoş olmuyor.Spear olacaksan bence charını 7.1 e çevir 90 la beraber çok anlamam ama bi şansın varsa 7.1 veya yakın birşey 7.1 ol spear ile çok güzel bir char olur. yapılandırman ise 90 light 90 cold 90 heuksal 30 da fire verirsin çok hoş bişey olur.

Yukarı Alt