Takımı
Seçiniz...
DP'den ayrılığından sonra HWA'ya tekrar geri dönen Asım bu haberi facebook sayfasından duyurdu.

Takımı
Seçiniz...
Ormancı rolünde çok başarılı olmayacağını düşünüyorum gerçi topda ne kadar başarılıydı tartışılır.

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Ormancı rolünde çok başarılı olmayacağını düşünüyorum gerçi topda ne kadar başarılıydı tartışılır.
Bence topta inişli çıkışlı bir performans sergiledi türkiye içinde. Ama iwc ve wcs de sergilediği performans beklediğimden üstündü, yani tamam çok lane i domine edemedi ama kaybetmedi de.

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Autumn rumuzlu uyeden alinti yapildi
Autumn demiş ki:
Cool Angel demiş ki:
Bence topta inişli çıkışlı bir performans sergiledi türkiye içinde. Ama iwc ve wcs de sergilediği performans beklediğimden üstündü, yani tamam çok lane i domine edemedi ama kaybetmedi de.
Gamescom'da yaptıkları konusunda haklısın ama Türkiye'de bu sezon genelde düşüktü performansı. Acaba yerine kim gelecek onu merak ediyorum.

Cool Angel demiş ki:
Bu mesaj Autumn rumuzlu uyeden alinti yapildi
Autumn demiş ki:
Cool Angel demiş ki:
Gamescom'da yaptıkları konusunda haklısın ama Türkiye'de bu sezon genelde düşüktü performansı. Acaba yerine kim gelecek onu merak ediyorum.
Pek ismini duymadığımız birisi yada narunun sınıf arkadaşlarından birisi olabilir

Takımı
Seçiniz...
İmkansız ama ne biliyim avrupa yükselme liginden bir oyuncu bulmaya çalışsalar Fab dan daha iyi performans göstereceğine eminim ama Türkiye'de yaşamaya ikna olacak kimse gelir mi bilmem, sonuçta takımın Türkiye ligindeki gücü belli iki yıldır dp den başka takım 1. olamadı. Adc konusunda da meraklıyım Revanche bilmediğim bir oyuncu ama Holy'den iyi olmadığına eminim. Bence güzel adam gibi bir top oyuncusu gelirse DP'yine tüm turnuvaları götürür Türkiye'deki.

Cool Angel demiş ki:
İmkansız ama ne biliyim avrupa yükselme liginden bir oyuncu bulmaya çalışsalar Fab dan daha iyi performans göstereceğine eminim ama Türkiye'de yaşamaya ikna olacak kimse gelir mi bilmem, sonuçta takımın Türkiye ligindeki gücü belli iki yıldır dp den başka takım 1. olamadı. Adc konusunda da meraklıyım Revanche bilmediğim bir oyuncu ama Holy'den iyi olmadığına eminim. Bence güzel adam gibi bir top oyuncusu gelirse DP'yine tüm turnuvaları götürür Türkiye'deki.
Şunu da belirtmem gerekir ki, dp trdeki son maçlarda holynin etrafında dönüyordu (tbf yarı finalleri) revanche bu seviyede bir oyuncu değil. Ama ellerinde naru var her ne kadar egoist filan desekte adama trnin en iyi mid oyuncularından birisi

DP ciler basmış burayı

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt