evet ya bu sro neden turkce ve nasıl bukadar kısa zamnda kasabıldın ayrıca manyak bı sp durumu var tum skiller full olamsına ragmen sen full bot kastın ellam

cs_king demiş ki:
evet ya bu sro neden turkce ve nasıl bukadar kısa zamnda kasabıldın ayrıca manyak bı sp durumu var tum skiller full olamsına ragmen sen full bot kastın ellam
Babam ve Ben Dizisini İzledinmi :mrgreen: Media Pk'ya gelince Mertcangs'nin Yaptığı MediaPK'yı Kullanıyorum Arkadaşlar...

ben mertcangs
helenle ilgili kişisel sorunlar nedeniyle ne ilgisi varsa forumdan banlandım
her neyse huso yakında yeni pk2 çıkartıom onuda kullanırsın işallah :D

GoldTime demiş ki:
Husooooo demiş ki:
SansarSalvo demiş ki:
Sky vs BlackCompany guildwar'ı yaparken görmüştüm bu çarı serverın ilk günleriydi 15-20 lwldi hala aynı adam mı oynuyo bilmiyorum ama orda bi küfür yemiştik bu çardan şuanki sahibi o adam mı bilemiyorum baya bi zaman geçti üzerinden .

O kadar etmez ya 500 Ytl mi :S

Anca 100 Ytl
Hala Aynı Sahibi Ama Siz O Küfürü BEnden Yemediniz...İlkerde Bilir...Ben Sky'a Kaçtı Savaşması Dedim...Zaten Öyle Oldu Sky Kaçtı...Yo az kişiyiz Bilmem Ne...Bende Ezik Falan Dedim xD Zaten Bende 17Lvdim xD PSRO Tarihinde Hiçkimse '' huso'' dan Küfür Duymamıştır....Bilip Bilmeden Konuşmayın.
Konu sapmasın ama o gece biz Sky guildi olarak orda 6 kişiydik. BlackCompany bize savaş saatine kadar tekrar tekrar adam almıycaz dediler savaş saati bir baktık 30 kişi olan guild 50 kişi olmuş 50 'ye 6 mı savaşsaydık ?

İlker nerelerde yaw oynuyor mu hala :D

Konu sapmasın tekrar söylüyorum hayırlı satışlar mag. balance cidden çok iyi..
Oyun ve Exl daki yeni Nicki : Azula
BlackComp. Hayla duruyo (Gayet Ezik Bi Biçimde)
İsteyen War açablir ama gine eskisi gibi 50 kişi olur onlar Uniden toplarar... :)

babacan_tr demiş ki:
ben mertcangs
helenle ilgili kişisel sorunlar nedeniyle ne ilgisi varsa forumdan banlandım
her neyse huso yakında yeni pk2 çıkartıom onuda kullanırsın işallah :D
merark etme En iyisini yaparsın
(Music.pk2 yide değişceksin sanırım :D )
Eskisinden iyi olcaandan eminim
(Gulidin Adı:FatihlerTR +52 herkezi bekliors...)

saytan_48 demiş ki:
babacan_tr demiş ki:
Husooooo demiş ki:
Arkadaşlar Charımı Satıyorum..Hangi Charı Satıyorum?BildiğinizGibi '' huso '' Adlı Charımı...Evet Artık '' huso '' Satılıktır...Tekliflerinizi Bekliyorum...Bu SS'lerden Sonrada Fikirlerinizin Değişeceğine İnanıyorum xD

Charın Özellikleri
1.İlk Lv90
2.En Sağlam Char [ Kanıtlanmıştır.]
3.Hiçbir Sabıkası Yoktur.[Küfür,Ks Vs.]
4.1Milyar Gold Yok Ama Biraz Aşağısı War....
5.Harika İtemler Var...
6.Bütün Skiller Max Ve 200k SkillPointi Var.
7.Job:Hunter
8.[4] Lord Yarkan,[1]Shaitan,[3]İsyutaru,[2]Uruchi Kesmiştir.
9.Serverda Herkes Tanıyor...Kimseyle Alıp Veremediğim Yok Rahat Olacaksınız...

Skiller
1.Lightning=>90
2.Fire=>70
3.Cold=>70
4.Bicheon=>51
5.Heuksal=>19

Heuksalı Açmamın Sebebi Ezikken Onunla Kasmış Olmam...İsteyen Skill Sıfırlayabilir...Birşey Değil Zaten 19Lv Bişey...
Char Satılırken İlk Önce Para,Sonra Char Verilecek..Bir Girip Bakayım,Deniyim Gibi Şeyler Demeyin...İstanbul İçi Olursa İyi Olur Diğer Şekilde Banka Hesabına Yatırlacak...

Sormak İstediğiniz Herhangi Birşeyi Bu Topicte Sorabilirsiniz...

bence bu değişecek ben 90 olunca :D
adamın biri sun setle karşına gelsede en sağlam çarmı olcan? kanıt nerde bea?

xD Nerde Sun Set?...Sun Set Satılmıyor...İleride Belki Sun Set Toplar Pazardan Oda İleride...Şimdi char Satılırsa Zaten Sun Seti Kendiside Çıkartabilir....Şuan Oyunda SUN Set Olarak 52-57 Var...Saçma Sapan Konuşma...+SN1P3R İle Pvp Yaptık...Oda Acayip Sağlam...Senin Ne Kadar Sağlam Olduğunuda Bugün Gördüm...xDBu Arada,Hunterlık Yaparken Arkadaşlarını Öldürünce Arkadaşların Çok Güzel Küfür Ediyor...

saytan_48 demiş ki:
bir tek SN1P3R e bakılarık kanıtlanmış sayılmaz!!! diye düşünüyorum.
O zMN Varsa Kendine Güvenen Pvp Yapsın Husoyla..Ama Biri Çıkmaz pvp yapmazsa Husonu Bu Sözleri Demesi Anormal Diil ?!!!!!!!

KolerA demiş ki:
saytan_48 demiş ki:
bir tek SN1P3R e bakılarık kanıtlanmış sayılmaz!!! diye düşünüyorum.
O zMN Varsa Kendine Güvenen Pvp Yapsın Husoyla..Ama Biri Çıkmaz pvp yapmazsa Husonu Bu Sözleri Demesi Anormal Diil ?!!!!!!!
+TuRKeY....Varsa İsteyen Gelsin Arkadaşım...Ben SN1P3R'ı Sağlam Biri Gördüğüm İçin Örnek Verdim...

WeAre

Buralıyım
husonun canı çok az bence sağlam bi çar olabilir ama bazıları onu çok rahat yıkar diyebilirim zamanı gelince yıkanlar çıkar

deepdevilll demiş ki:
husonun canı çok az bence sağlam bi çar olabilir ama bazıları onu çok rahat yıkar diyebilirim zamanı gelince yıkanlar çıkar
xD Artık Onu Alan Düşünsün...Fiyat 200Ytl Belirledim.

bu chara 150 ytl verebilirim daha fazlasına hiç bi şekilde çıkamam beyler saygılar eğer teklifi düşün cazip gelirse konuşalım forumdan bu arada foruma kayıt olma sebebim char aramaktır başka ecsro da 70 veya 80 üstü char varsa irtibata geçebilir ama HUSO salamdır o kadar

Yukarı Alt