1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

Hüseyin Bursaspor'da!


 1. Buzzz

  Buzzz rank8

  Kayıt:
  27 Eylül 2008
  Mesajlar:
  5.633
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Londra
  Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren Hüseyin Çimşir ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllığına anlaşmaya vardıklarını belirterek, Türk futboluna örnek gösterecekleri karakterde ve duruşta bir oyuncu olan Hüseyin Çimşir'in tecrübesiyle Bursaspor'a önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

  Bursaspor, Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren tecrübeli futbolcu Hüseyin Çimşir ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık anlaşmaya vardı. Özlüce Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor ile sözleşmesi sona eren Hüseyin Çimşir ile her konuda anlaştıklarını söyleyen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Hüseyin Çimşir ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzalayacağız. Kendisi uzun yıllar Trabzonspor'a, Milli Takım'a hizmet etmiş bir futbolcu. Dinamo Kiev'den çok önemli bir teklif almasına rağmen, bizim de burada olmamızdan dolayı Bursaspor'u tercih etti. Kendisinin Bursaspor'a tecrübesiyle önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum" dedi.

  Hüseyin Çimşir'in Türk futboluna örnek gösterilecek karakter ve duruşta bir oyuncu olduğunu ifade eden Sağlam, "Zaten transferde de önceliğimiz budur. Performanstan ziyade oyuncunun kişiliği, karakteri, takıma uyum sağlaması önemlidir. Hüseyin Çimşir de o düzeyde bir kardeşimizdir. Başkanımıza ve yönetim kurulumuza da bu transferden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.