Ya arkadaşlar ben bilmiyorum ama arkadaşlarım hunterlik arttığı zmn ondan para alabiliyormuşuz benim paraya ihtiyacım var ve hunterlikte bayaı bi exp var onu paraya nasıl çevirecem?

o para işi misal biri kervan çekiyo yol boyunca onu korudun çıkan thiefleri öldürdün sonra o koruduğun adam malları tslim ederken yannda durursan hm hunterliğin artar hemde para gelir

T0xit haklı. Hunterlıkta fazla ex yok bence. İlla para diyorsan Trader. Sonuçta tarih boyunca tücca, polisten daha zengin olmuştur :D

o para işi için ptnin itemli olması gerekmio mu:)

Neyse ya ben ayrı bi şey sanıyordum.

Vee bence traderlik zevkli deil.. Ya thief olcan ya da hunter. Hunter'in Karizması yeter bee :D

Hunter guild agent'a gidin, orada this weeks reward gibi bi seçenek olması gerek. Oraya tıkladığınızda bu haftalık ne kadar para kazandığınız yazar. Onaylarsanız para sizin olur.

A.T.P ve enciso süpersiniz ya çok paraya ihtiyacım vardı alıyorum az sonra paraları sağolunn :) bicheonu 60 tane 0 a indiriyorum ne güzel:)

Arkadaşınızla veya biriyle kervan çekin o trader olsun siz hunter yaklaşık 2 3 kez 5* çekin 2 3 lvl olun hunter lvliniz 1 hfta sonra hunter ciden 1.5 2m (en az) alırsınız

Yukarı Alt