1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

HP'den yeni iş istasyonları


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.469
  Beğenilen Mesajlar:
  370
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  HP'den yeni iş istasyonları


  [​IMG]  HP, müşterilerine çok özel tasarımının yanında çeşitli yenilikleri de beraberinde getiren yeni Z serisi iş istasyonlarını duyurdu. Yeni HP Z800, HP Z600 ve HP Z400 İş İstasyonları, kendi kendini denetleyen güç kaynağı gibi 20'den fazla HP tasarım yeniliğini barındırıyor.

  Firma yetkililerinin "Yeni Z ailesi, güç kaynağından ana kartına kadar baştan sonra her şeyini elinizle söküp takabileceğiniz ilk HP iş istasyonudur" diye sundukları Z ailesinin dış tasarımı endüstriyel tasarım firması BMW Group DesignworksUSA tarafında yapılmış. Yeni nesil Intel Xeon 5500 işlemciyle donatılmış olan sistemlerden en üst modeli olan HP Z800, dilenirse sıvıyla soğutma sistemi kullanacak şekilde donatılabiliyor. HP Z600, daha çok video işleme için tasarlanmış ve hem daha ufak yapısı, hem de 8'e kadar ekran bağlanabilmesiyle öne çıkıyor. Serinin son üyesi HP Z400 ise firmanın ilk tek soketli iş istasyonu durumunda.

  Bekleme durumunda 1 Watt'dan az güç tüketen ve %89 verimlilikte bir güç kaynağıyla donatılmış gelen HP Z serisi sistemlerin üretiminde büyük oranda geri kazanılabilir malzeme kullanılıyor.


  [​IMG]