1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

HP'den Türkiye'ye ödül


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach
  HP'den Türkiye'ye ödül
  HP Türkiye'ye "En çok büyüyen ve en verimli çalışan ülke" ödülü

  [​IMG]

  HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu'nun, şirketin yıllık değerlendirme toplantısında, 2010 mali yılı ilk yarısında ''En Çok Büyüyen ve En Verimli Çalışan Ülke'' ödülüne değer görüldüğü bildirildi.
  HP Türkiye'den yapılan yazılı açıklamada, HP'nin yıllık değerlendirme toplantısında, HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu'nun, 2010 mali yılı ilk yarısında En Çok Büyüyen ve En Verimli Çalışan Ülke ödülünü aldığı belirtildi.
  HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Müdürü Arzu İlhan Babaoğlu'nun, ödülü, HP Yönetim Kurulu Başkanı Mark Hurd ile Baskı ve Görüntüleme Grubu Başkanı Vyomesh Joshi'nin elinden aldığı ifade edildi.
  Babaoğlu, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde şunları kaydetti:
  ''Ödül, Türkiye için çok anlamlı. Bu anlamda çok gururluyuz. Zorlu pazar koşullarında elimizden gelenin en iyisini yapmak için takım olarak büyük bir çaba sarf ediyoruz. Müşterilerimize ve satış kanalımıza işbirliğine güvenebilecekleri en doğru marka olarak hizmet etmek amacıyla çok çalışıyoruz. Türkiye, tüm HP bölgeleri içerisinde çok fazla öneme sahip. Dolayısıyla çabamızın bu şekilde takdir görmesi takım olarak bizi motive ederken bir yandan da Türkiye pazarının önemini bir kez daha vurguluyor.''