Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
HP VE MP BAZEN PROBLEM OLUYOR YANLIS VERDIGIMIZ ZMN CAR GIDIO O YUZDEN HP VE MP SIFIRLMA GOREVI ISTIYORUM

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Biz silkroad'ın offical sitesi değiliz . Burasıda silkroad istekleriniz bölümü değil , burada forum hakkında isteklerinizi ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. Silkroad ile ilgili isteklerinizi offical sitesine yazarak bildirebilirsiniz.

Kemalist demiş ki:
Biz silkroad'ın offical sitesi değiliz . Burasıda silkroad istekleriniz bölümü değil , burada forum hakkında isteklerinizi ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. Silkroad ile ilgili isteklerinizi offical sitesine yazarak bildirebilirsiniz.
İşiniz gerçekten çok zor :curtain:

İsteği okudum sonra bunu okudum sizin silkroadın offical sitesi olmadığınızı kendi başınıza bir marka olduğunuz gözümün önünde beliriverdi hemen. ^^

Kemalist demiş ki:

boss16 demiş ki:
HP VE MP BAZEN PROBLEM OLUYOR YANLIS VERDIGIMIZ ZMN CAR GIDIO O YUZDEN HP VE MP SIFIRLMA GOREVI ISTIYORUM

Gerçekten güzel bir fikir aslında. (: :roll:

Ama bunu onlara direk söyleme, onuda silkle satmaya başlarlar. :mrgreen: :P

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt