1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

HP ve Canon’dan kurumsal baskı ortaklığı


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]
  HP, Canon Inc. ile 25 yıllık ilişkisinin kapsamını genişleterek işletmelerin baskı süreçlerini dijital iş akışları ile kolaylaştırmalarına yardımcı olmak için yeni kanal programlarını açıkladı.

  Aralarındaki başarılı ilişki sayesinde, HP ve Canon’un genişletilmiş iş ortaklığı sayesinde şirketler, Canon'un geniş yelpazedeki çok fonksiyonlu ofis sistemlerine, HP LaserJet ve çok işlevli yazıcılara, HP Web Jetadmin cihazı yönetilebilirlik çözümlerine, BT entegrasyonuna ve HP’den gelen iş akışı kapasitesine bağlı olarak en eksiksiz çözümlere ulaşma fırsatı yakalayacaklar.

  HP EMEA Bölgesi Baskı ve Görüntüleme Grubu Başkan Yardımcısı olan Bill DeLacy yaptığı açıklamada “HP, basılabilir içerik yönetiminde yeni bir yaklaşıma işaret ederek müşterilerin baskı ve görüntülemenin BT iletişiminde oynadığı rolü stratejik olarak değerlendirmelerine yardımcı olmaktadır,” dedi. “Şirketler, kağıt esaslı işlemlerden, dijital işlemlere dönüşüme geçtiğinden, baskı ve görüntüleme ile BT uzmanlığı arasında köprü kurmayı bilen HP gibi bir şirket ile çalışmalıdır.” diye ekledi.

  Dijital içerik patlaması ile birlikte, global şirketler belge bolluğunu kontrol etmek ve bilgilerini kullanışlı bir hale getirmek amacıyla yenilikçi teknoloji çözümlerine ihtiyaç duymaktadırlar. HP, şirketlerin belgeleri daha hızlı ve kesintisiz bir şekilde dijital ve fiziksel geçişler aracılığıyla taşımalarını sağlamak amacıyla baskı çözümlerini genişletmiştir. 250’nin üzerinde gelişme ile kurumlara yönelik HP Exstream 7.0 belge otomasyon teknolojisi belge gelişim süresini ve çoklu yöntemlerle özel müşteri iletişimi sunmak için üretim maliyetlerini önemli oranda azaltmaktadır.