1. Reklam

1. bestsro
      joysro
      anafor
      deep
      eos
      anafor
      trensro
      planetsro

@@@@@@@HP Recorvery Sorunu@@@@@@@

1. Anonymous

Anonymous Guest

arkadaşlar bu avatarlara bastıgımız %25 lik Hp Recorvery ne işe yarıyor bir çok kişi farklı şeyler söylüyor işin içinde çıkamadım söylenenlere göre

1: hp basma hızını %25 artırıyor yani 14 saniyede hp basıyorsan bu 12 saniyeye iniyor (pek inanmadım)
    2: aradabir %25 hp ni dolduruyor kaç dakikada bir olduğu hakkında bilgisi yok :S
    3: hp basıldıgında hp yi doldurma süresini yani potun canı kademe kademe doldurdugu süreyi kısaltıyor( ben bunu Hp reankarnasyon olarak biliyorum)
    4:Limanerg = potun bastıgı hp oranını %25 artırıyor yani normalde pot 5k hp basıyorsa o özellik varken 6.25k hp basıyor (kesin bir bilgi olmadıgını söylüyor) en azından farklı bir fikir :D
    5:HP recovery %25 increase : Her pot bastığınızda o an hp'niz ne kadar doluysa o hp nin %25 i kadar arttırır
    6: karekterin ayakta veya otururken doldurduğu hp oranını artırır( biras mantıksız geldi )

edindiğim bilgiler bu kadar sizlerinde bilgilerinizi alayım dedim bakalım ne işe yarıyor belkide bir çogumuz ne işe yaradıgını tam olarak bilmiyoruz
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kelime anlamıyla sanırım şöyle oluyor;
    Diyelim pot 5k hp veriyor.5000%25=1,250k hp
    Bu da demek oluyor ki 6,250k hp veriyor.

Tabi bir ihtimal bu.Kesin bir bilgim yok

3. Anonymous

Anonymous Guest

yani diyorsunki senin fikrine göre
    potun bastıgı hp oranını %25 artırıyor

4. d4rkw0r1d

d4rkw0r1d rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cleric skili değil mi o 5 SN'de bir sana pot basar Normal NPC'den aldığın pot farklı o skill bi farklı :)

5. Anonymous

Anonymous Guest

bu bir skill değil kardeşim özellik avatarlara basılabiliyor ama sanırım bir çok kişi ne işe yaradıgını bilmiyor

6. Warrison1

Warrison1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    WebMaster Öğrenci
  7. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  8. Warrison1

Warrison1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    WebMaster Öğrenci
  9. Anonymous

Anonymous Guest

Mp recovery %25 increase : Her pot bastığınızda o an mp'niz ne kadar doluysa o mp nin %25 i kadar arttırır.
    HP recovery %25 increase : Her pot bastığınızda o an hp'niz ne kadar doluysa o hp nin %25 i kadar arttırır.

Şurda ufak bir yanlışlık olmuş, pot kullanımına etki etmiyor recoveryler, sadece otururken ayakta dururken ufak bir HP/MP artışı olur onu arttırıyor.

Millet vay 1000 HP yerine 1250 HP gelcek omggg diye atlamasın aman blueya. Düzeltilirse iyi olacak, çok güzel bir çalışma yapmışsın. Teşekkürler. ^^

böyle bir yorum var ortada yine bir çelişki var hagisi doğru :S

10. EnDZoNe

EnDZoNe  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu anlamanın çok kolay bi yolu var bi dress e o tarz bi özellik bastıysan dressli pot basma miktarı ile dressiz pot basma miktarını karşılaştırırsın. Eğer canın yüksek ise aradaki fark zaten gözle görülür düzeyde olur

11. EnDZoNe

EnDZoNe  

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben Dress ime böyle bi özellik basmadıgım için deneyemiyorum deneyip sizlerle paylaşmak isterdim neticeyi. Ama deneyebilicek arkadaş var Eğer %25 potun verdiği canı arttırıyor ise kesinlikle basılması gerekli . Yok eğer oturdugun süredeki pot arttırtma miktarıysa gereksiz bi blue .

12. Anonymous

Anonymous Guest

bende onu anlamaya çalışıyorum işte eğer basılabilirse tam 5 tane %25 hp recorvery basılır 4 tanesi drese 1 tanesi aksesuara wizard gibi bi charda bunun uygulamasında alınacak sonucu merak ediyorum bir çin karekter gibi potu serileşirse mukemml bişey olur tek başına kasabilen eu wizz cıkarabiliris :D

13. Maynard

Maynard Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi kendine sn. belli degil yani arada bir can basıyor.

14. Anonymous

Anonymous Guest

anladımki kesin bir bilgiye sahip değiliz :S

15. Anonymous

Anonymous Guest

hala değişik fikirler cıkıyor ama sonuca ulaşabilmiş değiliz

16. Anonymous

Anonymous Guest

yeni fikri veya kesin bir bilgisi olan yokmu ?

17. Anonymous

Anonymous Guest

kesin bir bilgiye sahip olan kimse yokmu demekki sro da herşeyi bilmiyoruz daha