Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese uzun bir süre sonra tekrar aranızda olmak mutluluk verici öpüyorum gıdınızdan. Geçtiğimiz pazar günü Cevahir teknosadan Hp pavilion diye bir laptop aldım daha doğrusu aldığımı sandım her neyse Yalova da ikamet ediyorum makinayı sırtladım geldim kurdum internet bağlantım yok telefonu modem olarak kullanıyorum uzun bir bekleyişten sonra .... private serveri indirip kurdum. Oyuna girdim herhangi bir sorun yok yağlı ballı şeker oynuyorum bir anda dondu herşey. Ekran yerinde bütün ışıklar yanıyor ekran donuyor makina donuyor hiç bir tuş görev yöneticisi dahil yanıt vermiyor bana. Sadece kapatıp açabiliyorum bilgisayarı. Windows 8 kullanıyorum uyumluluk testi yaptım sonuç alamadım. Bataryayı hiç takmadım acaba onunla mı bir ilgisi var onuda bilmiyorum tekniksel olarak bilgisayardan çok anlamıyorum. Isı sorununu önleyici bir özelliği var bilgisayarın performansı ayarlıyor onuda kapatıp denedim yine olmadı. Ekran bitini ayarladım yine sonuç alamadım tek korkum internetim baglanınca Lol de de aynı sıkıntıyı yaşamak tek umudumsa oyuna girmediğim taktirde herhangi bir sorun yaşamıyor olmam. Teknik servisi aramadım alıcaklar bir daha ne zaman gelicek belli değil çözüm konusunda yardım istiyorum Windowsumu güncellesem napsam bilemedim google de kısa bir araştırmanın sonunda hp pavilion serisinde herkesin aynı sorunu yaşadığını duydum ödüm bokuma karıştı 2 bin lira para saydım elimde patlamasın daral: daral: daral:

Server
Takımı
Galatasaray
problem herkeste ise donanımsal bir problemdir bence. Servise yollarsan min. 1 aya gelir. Ama donanımsal sorunu da sen ben çözemeyiz yani bence servise göndermen en akıllıca olan çözüm yolu

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Hevesini kursağında bırakmak istemem ama aynı sorun kuzenimdede oluyor fakat bazen kendi kendine düzeliyo :think:

Yukarı Alt