Download
DOWNLOAD
Download

Bildiğiniz gibi KSRO'da Türk IP'leri banlı, bu yuzden oyuna ilk başladıgınızda update yapmıyor ve start gelmiyor bu sorunu ortadan kaldırmak için en etkili çozum hotspot shiled kullanmaktır, bu programı kullanıp IP'nizi değiştirdiğinizde rahatlıkla oyuna girebilirsiniz.

Saygılarımla,
Milano

yha kardeş bugün hotspota bişeler oldu tam connect oluyor yine disconnect oluyor yapabiLeceğimiz bir şey warmı???

Arkadaşım banlı diyorsunda bugün update yaptı benimki. Hiçde arıza çıkmadı. Nedendir :?: Birde 2 Saattir babamı arıyor TTNet :lol: Bir şey olmasın :?:

Black Sniper demiş ki:
Arkadaşım banlı diyorsunda bugün update yaptı benimki. Hiçde arıza çıkmadı. Nedendir :?: Birde 2 Saattir babamı arıyor TTNet :lol: Bir şey olmasın :?:
bende de yaptı direk, ama IP'si banlananların kullanması gerekiyor, yoksa update yapamazlar :roll:

beyler inanmıyorum bu konuyu kaç kere açtılar ve 1-2 teşekkür edildi görüyorumki 1 site yöneticisi acınca 50 kisi tşk ediyor ? yanlıs anlamayın sadece kendi düşüncelerimi söylüyorum

Bişey sorcam ben bu hotspot shield kullanmadan update yapabildim ve oyunu oynuyabiliyorum genede bu programı yukelememe gerek varmı ?
İP adresim 188 ile başlıyor

FoundeR demiş ki:
Bişey sorcam ben bu hotspot shield kullanmadan update yapabildim ve oyunu oynuyabiliyorum genede bu programı yukelememe gerek varmı ?
İP adresim 188 ile başlıyor
Yanlış hatırlamıyorsam 78li iplere engellenmişti ksro.

Not:İngilizcede büyük harfle i yazılmaz :mrgreen:

Yukarı Alt