Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayır olmuyor, sadece hotmail ile oluyor çünki sadece hotmail hesapları geri alınabiliyor ^_~

bn hacklenen mailimi felan almıstım bunla :) dogrudur ben 2-3 kere denedim ama hack deil sdece kendi msnlerim icin kardesm icin

extraloob demiş ki:
DaRKWaTcH demiş ki:
Emeğinizin çalınıcağını düşünmüyorum arkadaşlar.Char satın aldığınız biri e-mail ad soyadını nerden hatırlayacak ...

aynen hepsini kağıda yazmış olmalı ve kafan bu olayı kurgulaması lazım yoksa nerede böyle hastalıklılar bizim amacımız bu tarz adamlara dikkat etmenizdir :muck:
abi hastalıklı falan ayıp oluyor :D ben taaa 2007 de açtığım msnnin bilgilerini hatırlıyorum :)))

chuBBy demiş ki:
pubwizzz demiş ki:
Ne kadar ucuz bi sitesiniz siz bu acık var diye paylaşmakmi lazim illa
sende kalsın bu bilgide
canım kardeşim, biz bunu çalınan e-mail ve e-mail'e ait olan charlar alsın diye paşlatık :wink1:

ps : korkma ben geri almam charı seninle takas yapan benim :D ihihih

valla sana diyim eğer char giderse ilk senden şüphelenirim

pubwizzz demiş ki:
chuBBy demiş ki:
pubwizzz demiş ki:
Ne kadar ucuz bi sitesiniz siz bu acık var diye paylaşmakmi lazim illa
sende kalsın bu bilgide
canım kardeşim, biz bunu çalınan e-mail ve e-mail'e ait olan charlar alsın diye paşlatık :wink1:

ps : korkma ben geri almam charı seninle takas yapan benim :D ihihih

valla sana diyim eğer char giderse ilk senden şüphelenirim
lol :D

ben yapmadım ki o maili ben alayım :wink1: :)

Benim Hiç bir Sorunum yok Çharlarımın Hiçbirinde email Koruması bırakmıyorum Bence Saçma Bana Göre Email Koruması Pc'ye Giren Olmuşşa Email Koruması vs Hiçbirşey Etki Etmez ^^ Sonuçta PC'giren Kişi Tüm Bilgileri ALır

0sse.mp3 demiş ki:
Benim Hiç bir Sorunum yok Çharlarımın Hiçbirinde email Koruması bırakmıyorum Bence Saçma Bana Göre Email Koruması Pc'ye Giren Olmuşşa Email Koruması vs Hiçbirşey Etki Etmez ^^ Sonuçta PC'giren Kişi Tüm Bilgileri ALır
:thumbsup: Bencede.Nedense charımın tekine almıştım. Sarhoştum galba :lol:

oo süper paylaşım şimdi millet charına email koruması yapar hotmailden sornada gider satar takas eder nasıl olsa geri alır.

not: Okan senin amacında bu heralde herkes birbirini züksün bravo bunun için ayrıca kutluyorum seni yaptıgın yapacagın en iyi paylaşımdı Gençlerin önünü açmış oldun.

buna emegıne sağlık mı dememı beklıyorsun admın konuyu acman bırak dusunmen bıle yanlıs mıllet sımdı takas yaptıgı carı alacak ama senı tebrık etmek lazım bu konuyu actın ya 10 tane car soyuldu gerı alındı. sen vermıceksın hesabını cevabında hazır taks yapmasaydınız maıl koruma yapmasaydınız.....

admin yazdıklarımı sılme lutfen mıllet okusun paylasım sıtesı sonucta bıldıgım kadarıyla kardes kaldırman lazım bu konuyu 10 car soyuldu dhaa pozitif dusunun dıyorsun 10 carın nasıl bı pozitıf yarattıgını bı dusun.....................

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kimsenin zoruna gitmesin canlarım biz silkroad alemine bilgiyi paylaşmak için girdik buraya giren herkes her bilgiyi öğrenir kişi tospaysa art niyetliyse karşısındakine zarar verir kişi asil insansa asla böyle ufak işlerle uğraşmaz.

Şahsen Hatalı Bir Paylaşım Olmuş Belkı Charı Elınden Gıdenler Icın bır yontem bır bılgı amaclı paylastın ama charı herhangı bır baska yolla ele gecıren bırı atıyorum asıl sagıbı bunu ogrenıp alıyorsa zamanında charı calan kısıde bu yontemı ogrenıp kolaylıkla yıne calabılır onemlı olan msn bılgılerıdır zaten bırı calmıssa eskı veya yenı bılgı olması onemlı degıldır mıcrosoft ıcın...Sakıncalı bir paylaşım olmuş...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hiç sakıncalı değil demek ki neymiş kimse hotmail korumalı char almayacak alınırsa başınıza böyle problemler gelebilir diye uyarıyoruz herkesi.

arkadaslar o kadar da kolay deil. ebesininin kızlık soyadına kadar soracak nerdyse :))) ama tavsiyem yine hotmailden şaşmayın.

badmad35 demiş ki:
Şahsen Hatalı Bir Paylaşım Olmuş Belkı Charı Elınden Gıdenler Icın bır yontem bır bılgı amaclı paylastın ama charı herhangı bır baska yolla ele gecıren bırı atıyorum asıl sagıbı bunu ogrenıp alıyorsa zamanında charı calan kısıde bu yontemı ogrenıp kolaylıkla yıne calabılır onemlı olan msn bılgılerıdır zaten bırı calmıssa eskı veya yenı bılgı olması onemlı degıldır mıcrosoft ıcın...Sakıncalı bir paylaşım olmuş...
Peki bu konu paylaşılmasaydı sende hotmail korumalşı bir char alsaydın ve 14 yaşında bir bebe charı geri alsaydı ne yacaktın ne düşünecektin bu konuyu okurken. :?:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt