Evet beyler bundan 1-2 hafta öncesine kadar yaklaşık 1 yıl silkroad oynamamıştım eskiden oynadığım zamanlarda böyle bir sorun yoktu
mecbur olarak gidiyoruz bu şehirlere gerek taxi için olsun gerek başka bişey için olsun ama gittiğimizde burnumuzdan geliyor.Lagdan değil kasmak yürümek bile mümkün değil.
Bu lagı aşabilen veya çözüm önerisi sunabilecek birisi varmıdır ? Varsa cevaplarını bekliyorum dörtgözle.

bılıoruz kı hotana yenı npc geldı artık sılah bulmak ısteyen ılk oraya akın edıor.Lagın bır kısmı oradakı asırı yogunluktan oldugun dusunuyorum...Belkıde yenı pachler geldıgı ıcın artık pc yavas kalıyodur..yenı gorsell efekler oldugu ıcın de olabılır...Bende olmuor ama yardımcı olmak ıstedım...

Arkadaşlar birçok kişide oluyor ve her server da değil 4 yada 5 tane serverda oluyor bunun sebebi büyük ihtimalle dns ayarlarımız ve dns önbelliğimiz,çerezler vs. ccleaner yada dns değiştirerek ortadan kalkacağını okudum bir yerde.. birazdan deniycem 1 saat sonra buraya sonucu yazarım... :coffee:

Arkadaşlar denedim... Malesef hiç bir işe yaramıyor, ölçdüm...
26sn lagsız
38 sn laglı... summer7:

Artık mecburen güncellemeyi bekleyeceğiz... :think:

Sorun tamamen oyunla alakalıdır net ayarları vs hiçbirşekilde çözülemiyor bugün oyun ilk açıldığında hiçbi sorun yoktu ama 1-2 saat içerisinde gene başladı serverlerı düzeltmeye başlamışlar titan sanırım düzeltilmiş ben greece deyim 1 ay olucak hotanda oyun felç bukadar kullanıcı var neden çözümler bukadar geç gleiyo anlamıyorum:S

Yukarı Alt