Abicim bu ne huh : ) 1 GB baya Janjanlı Olmuş galiba :D

Uploadlar İçin Teşekkürler.

Gameworld

Bilgiliyim
Crisis demiş ki:
elimlede yazdım hemde tek parmagımla acemi kullanıcılar gibi.genede olmuyor :confused1:
Sorunu konuştum ve denedim denemelerim sonucu yanlış indirmeden kaynaklanıyor bu sorun tekrar indirin ve mümkünse internet ağında kesilme ve yavaşlama olacak şekilde pc leri kastırtmayın !

Gameworld demiş ki:
Crisis demiş ki:
elimlede yazdım hemde tek parmagımla acemi kullanıcılar gibi.genede olmuyor :confused1:
Sorunu konuştum ve denedim denemelerim sonucu yanlış indirmeden kaynaklanıyor bu sorun tekrar indirin ve mümkünse internet ağında kesilme ve yavaşlama olacak şekilde pc leri kastırtmayın !
o dedigin imkansız :confused1: 1 aydan beri ttnet yavas servis saglıyo.bende geri dönüsümlü olarak onların sülalesine servis saglıyorum :rolleyes1: :roll:

Crisis demiş ki:
Bir kaç ay önce aynı hata bendede vardı CRC hatası legend 4+ ı indirirken.Şifre filan hepsi doğru CRC hatası dosyanın bozuk ya da eksik olduğunu gösteriyor.Bunun için indirirken Firewall + antivirüs gibi programları kapatıpta indirmeyi deneyin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
userfort demiş ki:
arkadaşlar merakımdan soruyorum joymax ın resmi sitesinde verdiği linkle bu linklerın arasında ne fark var

oradan indirmeye kalkarsan 10 saatte gelir buradan indirirsen 20dk. tek farkı bu :wink1:

Yukarı Alt