Joymax'ın siteden gerçekten çok yavaş iniyor. Biz indirdik kendi server'larımızdan yayınlamaya başladık yükledikçe linkleri veriyoruz. Şuan ilk linki paylaştık. İndirene kadar diğerleride verilecektir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
omg bu nasıl bir hızdır ben %50'ye geldim indiriyorum daha bunu upload edeceğim ama sunucudan çekiyorsanız normaldir, hemen çekmeye başlayalım, sizlerden tek linkte bekliyoruz :kalp:

İnternet bağlantısı yavaş olanlar için tek link problem çıkartıyor ama yine de alternatif olarak az sonra ekleyeceğiz.

Prada

4 Part şimdiden koymuş olmanız gerçekten güzel.. Bende sizden çeken biri olarak gayet yuksek hızda çektiğini uyelerimize duyurmuş olayım ^^

P.S : Bizde az sonra linklerimizi paylaşmaya başlayacağız :muck:

Çok teşekkür ettim ama indirmekle uğraşıcak vaktim yok :/ en iyisi cafe'den falan alırım yada indiren arkadaşlardan.

benden geliyor megaupload tek link :) yada depositfile

NOT:Silkroad Online den indiren arkadaslar lütfen indirdikten sonra clientin yerini degiştirmeyiniz indirme programını kapatmayınız indirme olayı seed şeklinde torrent olarak sürmektedir...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
silkroadonlinecomtr demiş ki:
Upload işlemi tamamlanmıştır. Linkler yayınlanmıştır.

Hotan Fortress Server Download Linkleri

adresinden linklere ulaşabilirsiniz.

Rapidshare Linkleri için :

Hotan Fortress Server Rapidshare Download Linkleri

Az sonra internet bağlantısı hızlı olanlar için 1.02 GB tek link adresi de yayınlanacaktır.​

geldi geliyor az kaldı hızlı net demenize gerek yok bu sitede sabahın köründe yayınlandı ben daha %20'lerdeyken hemde 8O :buddha: :headbang: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
Adolf Hitler demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
butu part'ları aynı anda ındırıyorum ortalama 20 dakıka sonra alayı pc de :mrgreen:

20dk mı hız bu olsa gerek güzel oldu bu sitenin açılması gerçekten yapımda emeği geçen herkese çok teşekkürler :muck: :beer: :kalp:
22 Dakıka Indı Şoktayım :lol: Gercekten Super Fortress Update Geldıgı An Oyunda Olucam :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz bile dosyaları upload edecektik ama hevesimiz kırıldı silkroadonline.com.tr bu işi hepimizden daha iyi yaptığını bir kez daha gösterdi ve bizler upload etmiyoruz ilgili linkler tüm Türkiye'ye yetecektir :kalp:

Yukarı Alt