Merhabalar,
Elimde şuan için 10 adet sınırsız (unlimited) hosting bulunmaktadır. Ayrıca subdomain hediye ediyorum. (subdomain alıp almamak size kalmış :mrgreen: ) Ek olarak istenilen her türlü script kurulumunuda yaparız. Script kurulumu için ek ücret alınmaz.
Genel olarak kurulucak scriptler;
Wordpress
Sözlük script (inci-ekşi sözlük tarzı)
Video script
Twitter script
Resim script
Upload script
Her türlü forum script (Vbulletin, Smf, Mybb, phpBB v.s )
Alışveriş scripti (OpenCart v.s)
Kısacası script kurulumunda hiç bir sınırlama bulunmamaktadır.

Hosting paketi
Aylık;
20 TL
3 AY;
50 TL
6 Ay;
75 TL
1 Yıl;
100 TL + DOMAİN HEDİYE
2 Yıl;
150 TL + DOMAİN HEDİYE
3 Yıl;
200 TL + DOMAİN HEDİYE Şuan için stok 10 adet :thumbsup:

Dediğim gibi UNLIMITED - SINIRSIZ dır.

Bu arada belirtmek isterim, sınırsız özelliklerde;

Sınırısız web site kurma
Sınırsız script kurma
Sınırsız Mysql
Sınırsız trafik
Sınırsız depolama alanı

ve Destek :thumbsup:

Ek olarak takas düşünenler için;
-Sbot acc alımlarını kaçırdığım için Sbot acc karşılığı hosting paketi verilicektir.
-Karakter karşılığı hosting paketi verilicektir.
-Silk karşılığı hosting paketi verilicektir.
Soru sormak isteyen yada satın almak isteyen olursa P.M. atsın :thumbsup:

Vakit ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim. Umarım sizlere yardımcı olabilirim :thumbsup:
Herkesin bir web sitesi olsun :thumbsup:

İyi günler dilerim,
Saygılar herkese.

sanırım yanlış anladınız sbot karşılığı sınırsız özellikli sınırsız site veriyorum 1 yıllık isteyen dilediği gibi kullanabilir. Ve bu özellikte bir hosting paketinin maliyetinin ne kadar yüksek olduğu bilinen birşeydir (ki benim verdiğim fiyatlar hosting paketleri içinde yeterince uygundur). Fakat sbot acc alımlarını kaçırdığım için böyle bir teklife gerek duydum. Eğer isterseniz sbot karşılığında ne 1 ne 5 ne de 10 site veriyorum istediğin kadar veriyorum. Çünkü sınırsız hosting paketi veriyorum. Sanırım anlatabildim demek istediğimi teşekkür ederim ilginiz için. :)

Doruk.Net ile çalışıyoruz şuan :mrgreen: Ayrıca Karınca hosting, Hostgator ve Hostable sunucularına ait hosting paketleride var elimde bu arada Altın örümcek için elimde 2 davetiye de var Doruk.Net üzerinden geldi onlardan da 1 adet satış yapabilirim neutral1 :mrgreen:

Bu arada stok genişletilmiştir cool2:

Yukarı Alt