1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Hostes, Kaçak İçkici Çıktı


 1. Whisk

  Whisk rank8

  Kayıt:
  18 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.887
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Kocaeli
  Atatürk Havalimanı'nda dün ilginç bir olay yaşandı.

  Bir yolcunun bavulunu karıştırması Türk Hava Yolları (THY) hostesinin gözaltına alınmasına neden oldu.

  Nijerya, Lagos-İstanbul seferini yapan Türk Hava Yolları uçağında görevli kabin memuru K.K'nın bavulunu Atatürk Havalimanı Geliş Katı'nda Lagos bantından bir yolcu kendi bavulu sanarak aldı. Bavulun içi ise kaçak içkilerle doluydu. Olay şöyle gerçekleşti, ismi açıklanmayan yolcu Gümrüklü Salon'dan çıktıktan sonra elindeki bavulun kendi bavulu olmadığını anladı.

  Daha sonra karşılaştığı bir polis memuruna bavulun kendisine ait olmadığını ve tekrar Gümrüklü Salon'a girerek, bavulu aynı bagaj bantına götürmek istediğini söyledi. Polis de, olası karışıklığı düzeltmek için yolcuyu Gümrüklü Salon'a aldı.

  [​IMG]

  Fakat polis memuru güvenlik önlemi olarak bavulu x-ray cihazında kontrol etmek istedi. Yapılan kontrolde bavulun içerisinde 58 adet içki bulundu.

  Viski ve votkayla dolu bavulu uyanık davranan polis aynı bagaj bantına koyarak sahibinin almasını bekledi. İçi kaçak içki dolu olan bavulun sahibi ise bir hostesti. Bavulunu alan Türk Hava Yolları kabin memuru K.K. kendisini takip eden polis tarafından gözaltına alındı.

  Kaçak olarak yurda sokulmak istenen içkilerle birlikte kabin memuru K.K. ifadesi alınmak üzere Atatürk Havalimanı Koruma Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

  THY'de kabin memuru olarak çalışan K.K.'nın sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabında "haydi gel içelim", "20000 metre derinlikte 7 tane martini içmiş gibiyim" gibi cümleleri ise dikkat çekti.  P.S : Polisi tebrik ediyorum çok akıllı davranmış :thumbsup:
   
 2. PhaetoN

  PhaetoN rank8

  Kayıt:
  21 Ocak 2008
  Mesajlar:
  1.564
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci-Üniversite
  Şehir:
  Ümraniye
  oh oh şuraya bak içkiler sigaralar almış nevaleyi gidiyor
   
 3. Whisk

  Whisk rank8

  Kayıt:
  18 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.887
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Kocaeli
  Hatun çakal hacı :P