Arkadaşlar silkroadı SRO_NEW_Full-Client_Downloader den yükledim ve 100/100de kaldı daha sonra bi müddet bekledim ve bişey olmuyınca çıktım.Sonra pro.filestan silkroad dosyasının içindeki dosyadan skurmaya çalıştım ama bi hata verdi ve hata ayıkla gibi bişiler çıktı?Ben host dosyası nedeniyle olduğunu düşünüyoruM ve C:\WINDOWS\system32\drivers\etc den bakınca host dosyası bulunmuooo!! :(

iexplorer ı bir aç, host dosyası gene yerine gelir. Host dosyasının olmaması birşeyi değiştirmez merakk etme. Şu anda buraya yazabildiğine göre sorun yok.

rica etsem sen su silkroadı ben yükledim SRO_NEW_Full-Client_Downloader burdan burdan sonra ne yapcağımı anlatırmısın

e host dosyası olsada olmasada bir sorun gözükmüyor. Vardırda gizli dosyadır. Host dosyası olasaydı sen internete bağlanamazdın...

peki neden böle oluyo ya SRO_NEW_Full-Client_Downloader burdan yükledikten sonra ne yapcam sen onu bana sölrmsin

nersmart demiş ki:
peki neden böle oluyo ya SRO_NEW_Full-Client_Downloader burdan yükledikten sonra ne yapcam sen onu bana sölrmsin
bir ss at yeter. Anlamadım ne demek isteiğini

Yukarı Alt