Merhabalar.

Öncelikle bir çoğunuzun bu sektörde tanıdığı biriyim ve bildiğiniz gibi bu sektör de bir çok başarıya gerek ekip arkadaşlarımla veya gerek yöneticilerim ile bir çok başarıya imza attık.

Bildiğiniz üzere Tenda online ve Code online ekibinin hem kuruculuğunu hemde ekibin yönetimini üstlenmiştim ve bir çok kişinin de bildiği gibi daha önceden Joysro'da 4 yıllık bir geçmişim vardı.

Şundan bahsetmek isterim ki Joysro da ilk görev aldığım süreçte bu piyasa ve teknik işlerde bir çok bilgi cahiliydim potansiyelim vardı fakat herkesin bir akıl hocası vardır bir çok şeyi Spy'dan öğrendiğimiz doğrudur.

Bunu kısaca özetlemek gerekirse yönetmeyi yönetilmeyi kurulumu eğitimi rehberliği bir çok şeyi ondan öğrenerek eğitildik.

Bir çoğunuzun aklına gelicek ilk cümle kendi başına iş yapmaya çalıştı yapamadı olucak sorunsuz ve hatasız bir oyun geliştirdik ekibim ile olmayan sistemleri getirdik profesyonel reklam çalışmaları yaptık fakat beklediğimiz gibi bir kitle olmadı.

Bir yönetici olarak hiç bir zaman terbiyemizin ve profesyonelliğimizin dışına çıkmadan sıkılmadan üşenmeden hizmet verdik.

Hiç bir zaman bir işi yarım bırakmadık söz verdiysek yaptık çözeriz dediysek çözdük ne istediysek başardık kimseyi mağdur etmedik.

Ve her zaman söylemiş olduğum gibi tekrar tekrar söylüyorum bu iş bizim hobi olarak yaptığımız bir iş değil bu bizim mesleğimiz ve ekmek teknemiz.

Önemli olan tarafı da şu bu konuşmanın Ortağım Happy4Ever (Cihan)'ile Eve dönüyoruz kısacası Joysro ekibine tekrar dönüş sağlıyoruz Her öğrencinin bir gün dönüp dolaşacağı yer okuludur bu güne kadar bize herşeyi öğretip hiç bir zaman yarı yolda bırakmayan
hocamız Spy'a teşekkür ediyoruz ve tekrardan bizi ekipte görmek istediği için kendimizi şanslı hissediyoruz.

Umarız ki bu yeniden oluşan birleşim bütün vsro ve private server alemine faydalı ve hayırlı olur.

Yukarı Alt