Bank Asya 1. Lig'de Çaykur Rizespor'u 3-0 yenen Karabükspor Turkcell Süper Lig'e yükseldi.

Bank Asya 1. Lig'de Kardemir Karabükspor, deplasmanda Çaykur Rizespor'u 3-0 yenerek ligin bitimine 4 hafta kala Turkcell Süper Lige yükselmeyi garantiledi.

ÇAYKUR RİZESPOR: 0 - KARDEMİR KARABÜKSPOR: 3

STAT: Yeni Rize
HAKEMLER: Zafer Demir, Volkan Akçit, Gökmen Arda
ÇAYKUR RİZESPOR: Zafer, Yunus Murat, Hakan, Murat Ocak, Ersin, Hasan Üçüncü, Kemal (Dk. 54 Mithat), Mehmet Sedef (Dk. 75 Özgürcan), Kenan, Çağrı (Dk. 46 Erhan), Riberio
KARDEMİR KARABÜKSPOR: Ferhat, Engin, Ömer, Şenol, Ferdi (Dk. 76 Birol), Bülent, Yasin (Dk. 86 Tayfun), Hassan Wasswa, Muhammed, Hakan, Emenike (Dk. 69 Burak)
GOLLER: Dk. 31 Şenol, Dk. 42 ve 60 Yasin (Kardemir Karabükspor)
SARI KARTLAR: Dk. 33 Ersin, Dk. 35 Kemal, Dk. 68 Riberio (Çaykur Rizespor) Dk. 35 Yasin, Dk. 62 Hakan (Kardemir Karabükspor)
KIRMIZI KART: Dk. 83 Bülent (Kardemir Karabükspor)

Karşılaşmanın 42. dakikasında, Yasin'in Kardemir Karabükspor'u 2-0 öne geçiren golünün ardından kaleci Ferhat'ın koruduğu kalenin arkasında olaylar çıktı. Bu bölümdeki taraftarlar bulundukları tribündeki koltukları kırdı. Karşılaşmanın hakemi, maçı 5 dakika durdurduktan sonra oyunu tekrar başlattı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bucaspor, karabük spor

gerçekten yeni yeni takımların gelmesi yeni futbolcuların olması hem şehirler için hemde kulüpler için çok güzel ve renkli olacaktır hoşgeldin karabük :muck:

Çok güzel oldu gerçekten farklı coğrafyalara dağılması için ligimizin. Ayrı bir renk getireceğini düşünüyorum lige. Hakederek çıktılar tebriklerimi sunuyorum Karabükspor'a ^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Valla her sene farklı farklı takımlar, yeni yeni klüpler - oyuncular vs vs çok renkli oluyor süper lig .. Kendilerine Süper Lig 'de başarılar diliyorum .. :muck:

Yukarı Alt