ExL

rank8
merhaba akadaşlar. Ben TwiLighT. 10dk önce siteden banlandım. neden ? sevdiğim bir abimin sitesine girip 1 mesaj attım diye :? hayırlı olsun dedim, kırılmasın diye. bunda ne kötülük gördünüz acaba? exl deki konuları çalıp o siteye mi koymuşum ? sadece 1 hayırlı olsun mesajı atmışım. gereksiz yere banlandığıma inanıyorum. eğer dersenizki banın kalkmayacak o zaman hoşçakalın selametle...

ExL

rank8
Cevap yazın lütfen. ben sitede bir yerlere gelmek için çalıştım, çabaladım. Sonuç? BAN!

en azından düzgün bir açıklama yapabilirsiniz...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeni bir genelde yayınlamıştık, kurallara uymadın gereksiz sitelerde yönetim kadrosunun yer alması yasaktır bundan sonra bu konuda taviz vermiyoruz.

jesus AT'ımı İP'imi hazırladı bugün kanlı geçecek.

ExL

rank8
sadece hayılrı olsun dedim gidip orada başka mesajımı gördünüz mü? ya da açtığım bir konu ? toplam online süreme baktınızmı ya da ?

ExL

rank8
Çok saçma gerçekten çok saçma... gerçekten yani artık ne diyeceğimi bilemiyorum 1 hayırlı olsun mesajı attım diye banlanıyorum. size soruyorum siz extraloob.com dan başka bir siteye hiç mi girmediniz? takılmadınız? ben takılmadığım halde banlandım :S attığım 1 hayırlı olsun mesajı yüzünden onca emeğim boşa gitti...

Twilight sakın bu duruma sana karşı kullandığımı zannetme, Jesuswan topicde açıkca belirtti gerekirse "Maganer" olsa bile banlanacaktır dedi. Msn den felan hayırlı olsun diyemezmiydin hacım ? :? ..

RoyalFlush

Bilgiliyim
Geçmiş olsun twilight.üzüldüm açıkçası ama bu konu gündeme daha önce gelmişti.Yani uyarıyı açık açık yaptı adminlerimiz.Keşke yapmasaydın...

Ps:Okan abi fazla kan sıçratmışsın sağa sola.Kan gövdeyi götürüyo şuan :?

Ps2:teşekkürler yetki için :muck: :buddha:

ExL

rank8
size olayı şöyle anlatayım:

bora abi beni siteye çağırdı. gel seni yetkilendirelim falan filan. ben de dedim exl de yetkiliyim takılamam kusura bakma dedim. o zaman gel bari bi msj at dedi. ben de kıramadım 1 hayırlı olsun diyeyim diye gittim üye oldum. hayırlı olsun bora abi siteniz dedim ve çıktım. işim yoktu o siteyle. anlayın lütfen

ExL

rank8
Sudan sebeplere banladınız. sizin bileceğiniz iş. hayatınız da başarılar dilerim hoşçakalın...

Jigsaw

Aileden
ExL demiş ki:
size olayı şöyle anlatayım:

bora abi beni siteye çağırdı. gel seni yetkilendirelim falan filan. ben de dedim exl de yetkiliyim takılamam kusura bakma dedim. o zaman gel bari bi msj at dedi. ben de kıramadım 1 hayırlı olsun diyeyim diye gittim üye oldum. hayırlı olsun bora abi siteniz dedim ve çıktım. işim yoktu o siteyle. anlayın lütfen
Hala sitemize ihanet eden adama abi diyorsun burada, hoşça kal...

Bazı hatalar vardır ki af edilir. Bazıları vardır ki geri dönüşü olmaz. Senin geri dönüşü olmayan bir hata yapmışsın. Bende gittiğine üzüldüm... Neyse hayatta başarılar...

Ben oneeyedjack halamın kızı'nın acountu bende yüzünden banlanıldığımı biliyorum ama siz yazmışsınız ki yönetim kadrosu hiç bir şekilde hiç bir siteye giremez bu manager olsada banlanır.Ama ben artık yönetim kadrosunda değildim atılmıştım.
Ayrıca 4ever2gether banada dedi ki extraloob ile konuştum sakıncası var mı diye sordum yok dedi extraloob deyince bende sitesine girdim.
Tamam banlandım belki haksızım ama bari başka accountla siteye gireyim beni affedebilecek misiniz?

Yukarı Alt